szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Agnieszka Włodarczyk zrobiła splasha w szczytnym celu! [WIDEO]

Agnieszka Włodarczyk podąża za najnowszymi trendami i też zrobiła splasha! Okazuje się jednak, że zrobiła to w szczytnym celu, a nie dla zwykłej zabawy.

Tagi: agnieszka włodarczyk, SPLASH

agnieszka włodarczyk

fot: WBF

Splash to nowa moda wśród polskich gwiazd i celebrytów. O co chodzi? Cała zabawa polega na nagraniu i umieszczeniu krótkiego filmu na portalu społecznościowym. Bohater wideo jest oblewany wodą, a następnie nominuje kolejne osoby do wykonania tego samego zadania. Wyznaczone osoby muszą nagrać swojego splasha w ciągu 48 godzin. Jeśli tego nie zrobią, to muszą postawić kolację wszystkim nominowanym.

Przeczytaj także: Joanna Krupa nominuje do splasha i zdradza, że zaprojektuje własną kolekcję!

W akcji wzięło udział już sporo gwiazd. Splasha zrobiła Natalia Siwiec, Zosia Ślotała, Joanna Horodyńska, Maffashion czy Ewa Szabatin. Do zabawy przyłączyła się także Agnieszka Włodarczyk, która jednak jako jedyna postanowiła nadać sens i cel akcji.

Agnieszka Włodarczyk chciała, żeby ze splasha wynikło coś pozytywnego i postanowiła nieco zmodyfikować zabawę.

Żeby z tej durnej zabawy wyniknęło coś pożytecznego, ja mam zupełnie inny pomysł. Poświecę się (...) i moich nominowanych poproszę o to, żeby w ciągu 3 dni wyszli z psiakami ze schroniska na spacer - powiedziała Agnieszka Włodarczyk i nominowała do splasha swoich znajomych i partnera - Mikołaja Krawczyka.

Przypomnijmy, że Agnieszka Włodarczyk bardzo angażuje się w pomoc potrzebującym zwierzętom. Razem z Mikołajem Krawczykiem prowadzi tymczasowy dom dla zwierząt, a także bierze udział w różnych akcjach na rzecz zwierząt. Splash to jej kolejny pomysł na wsparcie czworonogów. Myślicie, że więcej gwiazd przyłączy się do wersji Agnieszki?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 30.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również