szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aktorzy 50 twarzy Greya na okładce Entertainment Weekly

Aktorzy 50 twarzy Greya na okładce Entertainment Weekly. Pasują do swoich ról?

Jamie Dornan i Dakota Johnson jako odtwórcy głównych ról w ekranizacji powieści 50 twarzy Greya pojawili się wspólnie na okładce magazynu Entertainment Weekly. Para pojawiła się w grzecznym wydaniu, co wywołało kolejną falę pytań czy aktorzy sprawdzą się w swoich rolach? A Wy jakiego jesteście zdania?

Tagi: 50 twarzy greya, dakota johnson, Entertainment Weekly, jamie dornan

Aktorzy 50 twarzy Greya na okładce Entertainment Weekly. Pasują do swoich ról?

Aktorzy 50 twarzy Greya na okładce Entertainment Weekly

fot: mat. prasowe

Spekulacji na temat odtwórców głównych ról w filmie 50 twarzy Greya było wiele. Ostatecznie w ekranizacji słynnej powieści zagra przystojny Irlandczyk, Jamie Dornan, a u jego boku zobaczymy Dakotę Johnson, córkę Dona Johnsona i Melanie Griffith. Wiadomo już, że ostateczna data premiery została wyznaczona na Walentynki 2015 roku! Z pewnością ta data przyczyni się do jeszcze większej oglądalności filmu!

Zobacz też --> 50 twarzy Greya: Jamie Dornan w seksownych sesjach dla magazynu GQ!

Aktualnie aktorska para znalazła się na okładce magazynu Entertainment Weekly. Dla Jamie'ego to już kolejna sesja po odważnym projekcie dla GQ i z pewnością nie ostatnia. Na uwagę zasługuje jednak bardzo grzeczne i romantyczne przedstawienie aktorów. Na podstawie tych zdjęć uważacie, że pasują oni do swoich ról?

Zobacz też --> Premiera 50 TWARZY GREYA jednak w 2015 roku! Znamy dokładną datę premiery!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 19.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również