szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jared Leto i Matthew McConaughey zmienieni nie do poznania dla nowych ról. Liczą na Oscara?

Aktorzy na diecie: wychudzeni Jared Leto i Matthew McConaughey szokują wyglądem!

Zobacz, jak schudli do roli Jared Leto i Matthew McConaughey!!! Niezbyt zdrowe były te diety gwiazd! Zdjęcia tych kiedyś umięśnionych i przystojnych aktorów naprawdę szokują. Czy panowie liczą na Oscara od Akademii, która zwykle docenia takie poświęcenia?

Tagi: 30 seconds to mars, diety, diety gwiazd, diety gwiazdy, jared leto, matthew mcconaughey, metamorfozy gwiazd, przystojni aktorzy, requiem dla snu, schudli do roli

Aktorzy na diecie: Jared Leto i Matthew McConaughey szokują wychodzonym wyglądem!

fot: BULLS

Diety gwiazd: jak schudli aktorzy do ról w Dallas Buyers Club? Ich dieta nie była zdrowa, nie polecamy tego sposobu na szybkie odchudzanie!

Po pierwszym szoku związanym z opublikowanymi w mediach zdjęciami drastycznie wychudzonego Matthew McConaughey, czeka nas kolejna dawka wrażeń w związku z nowym lookiem Jareda Leto, który wraca na ekrany po trzyletniej nieobecności. Co interesujące, metamorfozy obu panów wiążą się z udziałem w tym samym filmie...

43-letni Matthew  McConaughey zachwycał swoim muskularnym ciałem w wielu obrazach, m.in. hicie filmowym lata 2012 Magic Mike. Aktor zdecydował się diametralnie zmienić swoje ciało dla roli elektryka z Teksasu, u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Jego kolega z planu Jared Leto kreuje w tym filmie postać zarażonej HIV transseksualistki.

W opublikowanym przez magazyn Vulture artykule pt. Jared Leto zasadniczo głoduje aktor tłumaczy: W tej sytuacji nie chodzi o to ile wagi stracę, chodzi o to, by jak najbardziej zbliżyć się do mojej postaci. Teraz jestem skupiony, na tym co to znaczy być transseksualistką.

Dwie najbardziej znane kreacje filmowe Jareda Leto to te, w których pokazuje swoje dwa najbardziej różne oblicza. Dla roli w Requiem dla snu, gdzie zagrał wychudzonego, uzależnionego od heroiny Harry’ego Goldfarba, aktor schudł 12 kilogramów. Dużo więcej, bo aż 30 kilogramów przytył, by stać się Markiem Chapmanem, zabójcą Johna Lennona, w filmie Rozdział 27. Tydzień po zakończeniu zdjęć do Rozdziału 27 Leto ponoć pozbył się nadwagi stosując dziesięciodniowy, kontrolowany post.

Tym razem w ciągu miesiąca Jared Leto stosował restrykcyjną "wodną dietę", która przyniosła błyskawiczne efekty.

Przeczytaj o innych szokujących aktorskich metamorfozach!

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 30.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Najdziwniejsze diety gwiazd. Co jedzą gwiazdy?
Najdziwniejsze diety gwiazd. Co jedzą gwiazdy?

Gwiazdy zrobią wszystko, by zachwycać wyglądem. Jennifer Lopez sprowadziła wszystkie swoje posiłki do grejpfruta, a Renee Zellweger jada codziennie... kostki lodu. Jakie jeszcze dziwactwa dietetycy wymyślą, by utrzymać urodę mieszkanek Hollywood?

Diety gwiazd! Zobacz, jak schudły celebrytki!
Diety gwiazd! Zobacz, jak schudły celebrytki!

Diety gwiazd przynoszą najlepsze i najbardziej spektakularne efekty. Celebrytki są ponadto mistrzyniami jeżeli chodzi o silną wolę i konsekwencję w stosowaniu się do nakazów i ograniczeń. Jak one to robią? Jak udaje ...