szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aleksandra Szwed wydaje pierwszy singiel

ALEKSANDRA SZWED: debiutancki singiel już gotowy! Posłuchaj utworu ACH TEN PAN!

Aleksandra Szwed nagrywa płytę! Gwiazda serialu Rodzina zastępcza właśnie pochwaliła się swoim pierwszym singlem. Czy piosenka AchTenPan ma szansę na sukces?

Tagi: Ach ten pan szwed, aleksandra szwed, aleksandra szwed nago, aleksandra szwed piosenka, aleksandra szwed playboy, aleksandra szwed płyta, aleksandra szwed teledysk, alexandra szwed, naga aleksandra, ola naga, ola szweda, piosenka oli szwed, szwed ola

ALEKSANDRA SZWED: debiutancki singiel już gotowy! Posłuchaj utworu ACH TEN PAN!

Aleksandra Szwed pochwaliła się swoim debiutanckim singlem AchTenPan!

fot: WBF

Aleksandra Szwed wydaje płytę. Prace nad jej debiutem płytowym właśnie dobiegają końca, a Aleksandra ujawniła pierwszy singiel promujący płytę.

Moi kochani... Wiem że wielu z was czekało na to długo (bardzo długo...) i cierpliwie. Wasza cierpliwość dziś zostanie nagrodzona :) Oto przed wami mój debiutancki singiel - mam nadzieję że lubicie funkowe klimaty... ;) Życzę miłego słuchania! - napisała na swoim profilu na Facebooku Aleksandra Szwed.

To kolejne spotkanie Szwed z muzyką. Aktorka brała udział w IV edycji programu Jak Oni Śpiewają, gdzie zajęła trzecie miejsce. Niewiele zabrakło, a reprezentowałaby Polskę na konkursie Eurowizji w 2009 roku. Aleksandra wraz Marco Bocchino zajęła drugie miejsce w polskich preselekcjach do konkursu. Pokonała ją wówczas Lidia Kopania z utworem I Don't Wanna Leave.

Czy tym razem Szwed uda się zdobyć muzyczne szczyty? Z takim repertuarem może być ciężko. Pierwszy singiel promujący jej debiutancki krążek utrzymany jest w stylistyce muzyki filmowej. Za jego produkcję i kompozycję odpowiada basista Marcin Przytulski.

Czasu na promocję singla AchTenPan! artystka nie będzie miała zbyt wiele. Szwed przygotowuje się właśnie do premiery muzycznego spektaklu Siostrunie w reżyserii Mariusza Kiljana, a 30 kwietnia 2013 w telewizji Polsat rusza program Ekipa na swoim, którego będzie gospodynią.

Zobacz: Aleksandra Szwed: AchTenPan!
Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 29.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy i celebrytki na imprezie Playboya!
Gwiazdy i celebrytki na imprezie Playboya!

Aleksandra Szwed, Ilona Felicjańska czy Kasia Kępka to tylko niektóre gwiazdy, które zachwyciły na imprezie Playboya. W tłumie celebrytek i prawdziwych sław wypatrzyłyśmy sporo ciekawych stylizacji. Oceńcie, które gwiazdy wyglądały świetnie, a ...