szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aleksandra Szwed obroniła tytuł magistra!

Aleksandra Szwed ma powody do zadowolenia. Aktorka może pochwalić się naukowym sukcesem. Właśnie obroniła tytuł magistra.

Tagi: aleksandra szwed, obrona magistra, ola szwed

aleksandra szwed

fot: WBF

Aleksandra Szwed jest jedną z nielicznych gwiazd, które mogą pochwalić się sukcesami na polu zawodowym, a także naukowym... W przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek po fachu, Aleksandra Szwed nie tylko bywa na salonach, gra w teatrze czy w serialach, ale także cały czas studiowała na SWPS w Warszawie na kierunku kulturoznawstwo.

Przeczytaj także: Naga Aleksandra SZWED w ślubnej kampanii salonu fryzjerskiego. Jak wypadła?

Teraz właśnie pochwaliła się swoim największym sukcesem naukowym - obroniła tytuł magistra! No i jestem "Pani Magister" - napisała Aleksandra Szwed na Facebooku. Na sukces aktorki zwrócił także uwagę jej stylista fryzur Kajetan Góra. Jest Mgr. "Żonko" congratsy !!!! - napisał Kajetan Góra na Facebooku.

Nie da się ukryć, że Aleksandra Szwed ma co świętować. W końcu wiele gwiazd z polskiego show-biznesu nie ma nawet matury...

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy i celebrytki na imprezie Playboya!
Gwiazdy i celebrytki na imprezie Playboya!

Aleksandra Szwed, Ilona Felicjańska czy Kasia Kępka to tylko niektóre gwiazdy, które zachwyciły na imprezie Playboya. W tłumie celebrytek i prawdziwych sław wypatrzyłyśmy sporo ciekawych stylizacji. Oceńcie, które gwiazdy wyglądały świetnie, a ...