szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Modelka Victoria's Secret Alessandra Ambrosio w Vogue Brazil

Alessandra Ambrosio na okładce marcowego wydania Vouge Brazil

W marcowym wydaniu Vogue Brazil okładkę zdobi zdjęcie Alessandry Ambrosio, jednego z najbardziej znanych aniołków Victoria's Secret. Patrząc na okładkę już nie możemy doczekać się reszty zdjęć pięknej modelki o polsko-włoskich korzeniach!

Tagi: alessandra ambrosio, Alessandra Ambrosio okładka, Fabio Bartelt, louis vuitton, magazyn Vogue, march 2013, vogue brazil, vogue okładka, Vouge, Vouge Brazil

Alessandra Ambrosio na okładce marcowego wydania Vouge Brazil

Okładka marcowego wydania Vogue Brazil z Alessandrą Ambrosio

fot: Materiały Prasowe

W marcowym numerze Vogue Brazil na okładce znalazła się Alessandra Ambrosio. Modelka wielokrotnie pozowała dla magazynów modowych, takich jak Elle czy Harper's Bazaar. Sesja dla Vouge Brazil nie jest pierwszą sesją dla tego magazynu, gdyż Ambrosio pojawiała się już kilkakrotnie na okładkach międzynarodowych edycji Vogue'a. Zdjęcie na okładkę zostało wykonane przez fotografa Fabio Bartelta, który współpracował m.in. z Marie Claire, Harper's Bazaar, GQ, Elle. Alessandra pozuje w płaszczu z domu mody Louis Vuitton z kolekcji wiosna-lato 2013.

Alessandra Ambrosio urodziła się 11 kwietnia 1981 roku w Brazylii. Karierę modelki rozpoczęła bardzo wcześnie - w wieku 10 lat zaczęła uczęszczać na kurs dla modelek. Pięć lat później wystartowała w konkursie "The Look of The Year", co otworzyło jej drzwi do kariery. Od początku pracy jako modelka chodziła po wybiegach u najsłynniejszych projektantów, m.in. Alberty Ferretti czy Christiana Lacroix. Ambrosio była twarzą wielu marek - Guess, Oscar de la Renta czy Dolce & Gabbana. Seksapil modelki docenili czytelnicy AskMen.com, którzy wielokrotnie wybierali ją do rankingu najbardziej pożądanych kobiet świata. Obecnie Alessandra Ambrosio jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aniołków Victoria's Secret i regularnie bierze udział w ich pokazach. Jest mamą dwójki dzieci - córki Anji Louise i syna Noah Phoenixa.

Patrząc na Alessandrę Ambrosio widzimy piękną i spełnioną kobietę sukcesu, potrafiącą bezproblemowo pogodzić życie osobiste z karierą. Nic tylko pozazdrościć!

Alessandra Ambrosio Vogue Brazil 2013

Autor: Alexandra Chlebicka

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 01.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Alessandra Ambrosio powiększyła biust?
Alessandra Ambrosio powiększyła biust?

Alessandra Ambrosio słynie z pięknej figury, którą często prezentuje reklamując bieliznę czy stroje kąpielowe. Modelka zawsze była bardzo szczupła, jednak ostatnio jej biust jest wyraźnie większy. Czyżby Alessandra Ambrosio powiększyła piersi?