szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim jest Alex Pettyfer, główny aktor filmu 50 Twarzy Greya?

ALEX PETTYFER: kim jest aktor, który zagra Christiana Greya w filmie 50 TWARZY GREYA?

Alex Pettyfer w obsadzie filmu 50 Twarzy Greya. Kim jest aktor, który wcieli się w rolę Christiana Greya? Sprawdziliśmy, czy ma odpowiednie doświadczenie do roli w ekranizacji książki E.L. James.

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya film, alex pettyfer, christian grey aktor, czy alex pettyfer zagra christiana greya, czy wybrano juz greya, film 50 twarzy greya, kim jest alex pettyfer, kto zagra greya, pettyfer alex

ALEX PETTYFER: kim jest aktor, który zagra Christiana Greya w filmie 50 TWARZY

Alex Pettyfer ma zagrać Christiana Greya w ekranizacji 50 Twarzy Greya

fot: Facebook

Alex Pettyfer, podobnie jak autorka 50 Twarzy Greya jest Brytyjczykiem. Jego ojciec to znany aktor, Richard Pattyfer, a matka to modelka Lee Robinson. Zdaje się, że to właśnie tej kombinacji genów aktor zawdzięcza swój sukces. Już jako siedmiolatek poszedł w ślady mamy. Grywał też w szkolnych przedstawieniach. Jego talent dostrzeżono, gdy wcielił się w postać Willie'ego Wonki.

Gdy miał 14 lat dostał tytułową rolę w filmie Tom Brown's Schooldays. Choć była to skromna, telewizyjna produkcja, młodego aktora dostrzegł autor bestsellerowej serii o przygodach Alexa Storma. Był pod takim wrażeniem Pettyfera, że napisał email do producentów ekranizacji i poprosił, by zaprosili Alexa na casting. Na przesłuchaniu pojawiło się 500 chłopców, ale Horowitz miał dobre przeczucie: to jego faworyt zdobył tę rolę! Na planie mógł uczyć się od najlepszych: Ewana McGregora, Mickeya Rourke i Alicii Silverstone. Po takim starcie kolejne propozycje były tylko kwestią czasu. Alex zagrał w kolejnych hitach: Jestem numerem 4, Bestii i Wyścigu z czasem.

Symbol seksu i Christian Grey?

Choć Pettyfer nie jest klasycznym, hollywoodzkim przystojniakiem ma w sobie magnetyzm i charyzmę. Czasem chyba aż zbyt wiele. Związek aktora ze śliczną gwiazdą serialu Glee, Dianą Agron rozpadł się, gdy na światło dzienne wyszły jego niedwuznaczne fotki z półnagimi modelkami. Po zerwaniu Pettyfer nie wyglądał na szczególnie zrozpaczonego. Romansował z wieloma pięknymi kobietami, których imion nawet nie starał się zapamiętać. Zrobił sobie nawet na brzuchu tatuaż z napisem Thank You, by wiedziały, że nawet gdy zapomni im podziękować, jest wdzięczny za udany seks. Jego notowania u płci przeciwnej jeszcze wzrosły, gdy zagrał striptizera w przeboju Magic Mike, ale właśnie wtedy gwiazdor postanowił się ustatkować. W marcu zeszłego roku zaręczył się z Riley Kenough, córką Lisy Marii Presley i najstarszą wnuczką Elvisa. Para mieszka w Los Angeles. 
Co ciekawe, według plotek para odwołała zaręczyny. Niektóre źródła mówią także, że to już koniec ich związku. Powodem ma być zdrada Pettyfera.

Nie potwierdzono także najnowszego sukcesu Alexa. Według informacji Hollywood Life, Pettyfer zagra Christiana Greya w ekranizacji książki 50 Twarzy Greya. Zobacz: Alex Pettyfer zagra główną rolę w filmie 50 Twarzy Greya! >> Producenci filmu wciąż nie potwierdzili tych plotek.

Pewnym jest to, że Alexa w 2013 roku zobaczymy w filmach The Butler i Cali.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: News Girl

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 20.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również