szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Alexi Lubomirski zrobił sesję okładkową amerykańskiej gwiazdy Kate Hudson

ALEXI LUBOMIRSKI. Zdjęcia Kate Hudson polskiego fotografa!

Zdjęcia Alexi Lubomirskiego na okładce Harper's Bazaar! Lubomirski wykonał sesję zdjęciową Kate Hudson. Zobacz jak wyglądają zdjęcia autorstwa polskiego fotografa, Lubomirskiego. Kate Hudson i Alexi Lubomirski dla Harper's Bazaar.

Tagi: alexi lubomirski, alexi lubomirski harper's bazaar, alexi lubomirski kate hudson, alexi lubomirski kto to, kate hudson, kate hudson harper's bazaar

ALEXI LUBOMIRSKI. Zdjęcia Kate Hudson polskiego fotografa!

fot: Alexi Lubomirski

Zdjęcia polskiego fotografa na okładce Harper's Bazaar! Alexi Lubomirski wykonał sesję do Harper's Bazaar grudzień 2013. W obiektywie fotografa pojawiła się Kate Hudson. Zobacz efekty współpracy Kate Hudson i Alexi Lubomirskiego dla Harper's Bazaar.

Zobacz też: NICOLE KIDMAN. Grudzień 2013 będzie jej miesiącem! >>>

Sesja Lubomirskiego i Hudson utrzymana jest w iście hollywoodzkim klimacie. Seksowna aktorka pozuje między innymi w złotym stroju kąpielowym nad brzegiem basenu. O takich zdjęciach z pewnością marzy niejedna aktorka.

Zobacz też: EDYTA BARTOSIEWICZ na okładce Harper's Bazaar Polska >>>


Alexi Lubomirski to jeden z najlepszych fotografów na świecie. Tworzy sesję dla najpopularniejszych magazynów, fotografując największe gwiazdy show biznesu. Fotograf pochodzi z arystokratycznej rodziny Lubomirskich. Niestety, nie urodził się on w Polsce, a w Wielkiej Brytanii. Jego matka, Peruwianka, nie uświadomiła go o swoim szlacheckim pochodzeniu.  Lubomirski posiada poczwórne obywatelstwo (polskie, peruwiańskie, brytyjskie oraz francuskie). Obecnie mieszka i pracuje w Nowym Jorku.

Autor: kobi

Zdjęcia: Alexi Lubomirski

Publikacja: 13.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KATE HUDSON twarzą marki Ann Taylor. Aktorka zajęła miejsce Demi Moore!
KATE HUDSON twarzą marki Ann Taylor. ...

Kate Hudson zajęła miejsce Demi Moore i została twarzą marki Ann Taylor! W kampanii reklamowej możemy podziwiać aktorkę w niezwykle stylowych i eleganckich kreacjach. Wypadła lepiej niż Demi Moore?

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...