szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aneta Zając i Stefano Terrazzino planują wspólne wakacje? Chcą uczcić wygraną w Tańcu z gwiazdami?

Aneta Zając i Stefano Terrazzino to zwycięska para czternastej edycji Tańca z gwiazdami. Razem spędzili święta, aktorka poznała już mamę tancerza, a teraz pora na wspólne wakacje. Gdzie planują wyjechać? I czy dołączą do grona par, które połączył popularny show?

Tagi: aneta zając, Aneta Zając i Stefano Terrazzino wakacje, aneta zając taniec z gwiazdami, stefano terrazzino

Aneta Zając ma romans ze Stefano Terrazzino? Matka Stefano Terrazzino potiwerdza?

Aneta Zając wygrała czternastą edycję Tańca z gwiazdami. Partnerem aktorki znanej z serialu Pierwsza miłość był przystojny Włoch, Stefano Terrazzino. Spekulacji na temat ich romansu było wiele, a para spędziła wspólnie Wielkanoc... uwaga we włoskim stylu, dając tym samym pretekst do kolejnych plotek.

Dzięki programowi aktorka ze skromnej dziewczyny zamieniła się w pewną siebie i swojego seksapilu kobietę. To nie koniec metamorfozy, w której ogromny udział miał Stefano Terrazzino.

Przystojny tancerz zaszczepił w aktorce miłość do Włoch i jak się okazuje para ma zamiar spędzić wspólnie wakacje w rodzinnych stronach Stefano. Udział w popularnych show połączył ze sobą niejedną parę, być może do tego grona dołączy również Aneta i Stefano.

Zobacz też Aneta Zając ma romans ze Stefano Terrazzino? Matka Stefano Terrazzino potwierdza? >>>>

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Anety Zając i Stefano Terrazzino. A o tym czy wspólne wakacje doszły do skutku dowiemy się już wkrótce!

Autor: MT

Publikacja: 02.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również