szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aneta Zając ma romans ze Stefano Terrazzino? Matka Stefano Terrazzino potwierdza?

Aneta Zając i Stefano Terrazzino mają romans? Aneta Zając poznała już matkę Stefano Terrazzino. Podczas wspólego gotowania, mama Stefano Terrazzino powiedziała słowa, które wiele osób odczytuje jako potwierdzenie romansu Anety Zając i Stefano Terrazzino!

Tagi: aneta zając, romans Anety Zając, stefano terrazzino, taniec z gwiazdami, taniec z gwiazdami 2014

Aneta Zając ma romans ze Stefano Terrazzino? Matka Stefano Terrazzino potiwerdza?

Aneta Zając od początku była typowana na czarnego konia Tańca z gwiazdami. Aktorka ma szansę przypomnieć o sobie widzom oraz pokazać swoją prawdziwą twarz. Do tej pory przypięta jej metka nie była najkorzystniejsza - samotna matka, porzucona dla koleżanki z planu. Oczywiście widzowie lubili Anetę Zając - to ładna i skromna dziewczyna, a takie gwiazdy zawsze cieszą się sympatią.

Aneta Zając udowodniła, że poza byciem ciepłą, sympatyczną kobietą, jest też świetną tancerką pełną kobiecości i seksapilu. W metamorfozie pomógł aktorce jej partner, Stefano Terrazzino. Tancerz spędził z Anetą nawet Wielkanoc! Postanowił odwdzięczyć się jej za gościnę i zaprosił do swojego domu na wspólne gotowanie tradycyjnego, włoskiego makaronu.

W ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami mogliśmy zobaczyć jak para świetnie się bawi przygotowując wspólnie posiłek. Anecie Zając i Stefano Terrazzino towarzyszyła mama tancerza, która w pewnym momencie powiedziała znaczące słowa:

Kobiety muszą wychować sobie facetów. Powiedziałeś jej to? - spytała syna.

Czy w ten sposób mama Stefano dała do zrozumienia, że akceptuje Anetę Zając jako jego wybrankę? Słowami zaskoczona była sama Aneta Zając, która wzruszona podziękowała mamie Stefano Terrazzino za okazaną serdeczność:

Mamo! Grazia! - powiedziała na zakończenie wizyty w domu Terrazzino.

Myślicie, że plotki o romansie Anety Zając i Stefano Terrazzino się potwiedzą?

Przeczytaj więcej o Anecie Zając >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 03.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również