szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aneta Zając nie szuka miłości na siłę!

Aneta Zając otwarcie przyznała, że nie szuka miłości na siłę. Przy okazji aktorka zdradziła, jakich cech szuka w mężczyznach. Czy uda jej się znaleźć partnera na całe życie?

Tagi: aneta zając, aneta zając chłopak, aneta zając partner

aneta zając

fot: WBF

Aneta Zając ponad od 2 lat samotnie wychowuje synków bliźniaków. Od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem nie była w związku, mimo że media wiązały ją ze Stefano Terrazzino, z którym występowała w show Taniec z Gwiazdami. Okazało się jednak, że parę łączy tylko przyjaźń.

Przeczytaj także: Nowy przystojniak obok Anety Zając. Wiemy co ich łączy!

Sama Aneta Zając nie wydaje się przejmować swoją samotnością. W rozmowie z Show przyznała otwarcie, że nie szuka miłości na siłę.

Nie jestem zdeterminowana ani skupiona na tym, żeby tę miłość natychmiast odnaleźć. Nie szukam na siłę. Bo mam dużo miłości na co dzień. Wychodzę z założenia, że co będzie, to będzie. I sama jestem ciekawa, w jakim będę miejscu za rok czy za dwa lata. Zdaję się na los - powiedziała Aneta Zając.

Przy okazji aktorka zdradziła, jakich cech szuka w mężczyznach.

Najważniejszy jest charakter. Facet powinien być odpowiedzialny i zabawny. Koniecznie z dystansem do siebie. To musi być ktoś, na kogo zawsze będę mogła liczyć. Mężczyzna, który zaakceptuje mnie i moje dzieci – to podstawowy warunek. Bo ja jestem z fajnym pakietem - powiedziała Aneta Zając.

Myślicie, że uda jej się znaleźć partnera na całe życie?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również