szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aneta Zając o macierzyństwie: Niczego nadzwyczajnego nie dokonałam

Aneta Zając trzy lata temu została mamą bliźniaków Michała i Roberta, których od ponad dwóch lat wychowuje samotnie od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem - ojcem chłopców. Jak sobie radzi w tej roli?

Tagi: aneta zając, aneta zając jej mamą, aneta zając ma synów, aneta zając o macierzyństwie, które aktorki są matki

aneta zając

Aneta Zając 

fot: WBF

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli parą przez ponad 7 lat. Ich związek zaowocował narodzinami synów-bliźniaków: Michała i Roberta, którzy przyszli na świat w kwietniu 2011 roku. Na początku 2012 roku ojciec chłopców zdecydował się odejść od ich matki i związać się z koleżanką z planu serialu Pierwsza miłość - Agnieszką Włodarczyk. Sprawa była o tyle skomplikowana, że cała trójka występowała w produkcji Polsatu, dlatego żeby uniknąć niezręcznych sytuacji, scenarzyści zdecydowali wysłać serialowego Pawła zagranicę.

Wiele osób opowiedziało się po stronie porzuconej matki, która w przeciwieństwie do Krawczyka i jego nowej partnerki unikała komentowania całej sytuacji.

Ostatnio Aneta Zając znów jest na ustach wszystkich, bo to właśnie ona w parze ze Stefano Terrazzino triumfowała w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Serialowa Marysia Radosz dała się poznać jako szalenie skromna osoba, która nawet o tak wielkim wyzwaniu, jakim jest samotne rodzicielstwo, mówi w bardzo zwyczajny sposób.

Nie lubię określenia "dzielna mama", bo uważam, że niczego nadzwyczajnego nie dokonałam. Zdecydowanie wolę określenie moich synów "kochana mama". Przede wszystkim chciałabym nauczyć synków samodzielnych wyborów. Tego, żeby mieli własne zdanie i nie poddawali się presji grupy. Chciałabym też, aby wyrośli na fajnych i mądrych ludzi - powiedziała Aneta Zając w wywiadzie dla miesięcznika Dobre Rady.


Autor: Michalina

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 04.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również