szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aneta Zając odejdzie z Tańca z gwiazdami?!

Aneta Zając była typowana na zwyciężczynię polsatowskiego Tańca z gwiazdami. Jak się jednak okazuje, Aneta może z własnej woli odejść z programu! Dlaczego? Chodzi o jej partnera...

Tagi: aneta zając, stefano terrazzino, taniec z gwiazdami

Aneta Zając odejdzie z Tańca z gwiazdami?!

Aneta Zając i Stefano Terrazzino to jedni z faworytów Tańca z gwiazdami. Aneta świetnie radzi sobie na parkiecie, Stefano dał się poznać jako świetny nauczyciel (to z nim Kinga Rusin wywalczyła Kryształową Kulę), a para jest uwielbiana przez widzów. Wydawałoby się, że to przepis na sukces, ale okazuje się, że mają poważne problemy!

Jak podaje magazyn Na Żywo, Stefan boryka się z kolejnymi kontuzjami, a niewyleczone wcześniej urazy dają o sobie znać coraz mocniej!

Badania dały niepokojącą diagnozę - stan zapalny i woda w kolanie. Dalszy udział w show stanął pod znakiem zapytania. Aneta, bardzo zżyta ze Stefano, przy którym czuje się pewnie, nie wyobraża sobie tańczenia z innym partnerem - czytamy.

Aneta Zając wielokrotnie podkreślała, że nie jest jej łatwo otworzyć się w tańcu, a Stefano zyskał sobie jej zaufanie i sympatię. Czy aktorka zdecyduje się odejść z programy, jeśli konieczna będzie zmiana partnera? Mamy nadzieję, że Stefano wróci do zdrowia i Aneta Zając nie będzie musiała stawać przed tym trudnym wyborem...

Dowiedz się więcej o Anecie Zając! >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 04.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również