szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aneta Zając STRACI ważne kontrakty?

Aneta Zając ponoć może mieć problemy. Przez to, że po zwycięstwie w show Taniec z Gwiazdami zwolniła menadżerkę, może stracić ważne kontrakty!

Tagi: aneta zając, aneta zając praca, menadżer anety zając

aneta zając

Aneta Zając 

fot: WBF

Aneta Zając przeszła sporą rewolucję w swoim życiu dzięki wygranej w programie Taniec z Gwiazdami. Aktorka znana z serialu Pierwsza miłość nie tylko uwierzyła w siebie, a także ponoć wzbudziła ogromne zainteresowanie producentów i teraz może przebierać w nowych ofertach zawodowych.

Przeczytaj także: Nowy przystojniak obok Anety Zając. Wiemy co ich łączy!

To ośmieliło Anetę Zając do wprowadzenia w życie jeszcze większych zmian - zwolniła menadżerkę i stylistkę. Gazeta Fakt podejrzewa jednak, że to nie wyjdzie gwieździe na dobre. Według Faktu, Aneta Zając może stracić kilka kontraktów reklamowych!

Ten chwilowy akt odwagi (zwolnienie menadżerki - przyp. red.) mogły dyktować emocje, jakim uległa, wygrywając show. Nie rozstały się w dobrych stosunkach. Aneta stała się ostatnio bardziej pewna siebie, ale przez lata unikała kontaktów z prasą. Brakuje jej przebojowości potrzebnej do tego, by jej kariera nie utknęła w martwym punkcie - czytamy w Fakcie.

Myślicie, że Aneta Zając faktycznie pożałuje zwolnienia menadżerki?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 20.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również