szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aneta Zając wie już, na co przeznaczy wygraną z Tańca z Gwiazdami!

Aneta Zając zwyciężyła w Tańcu z Gwiazdami, co poza Kryształową Kulą zapewniło jej też spory zastrzyk gotówki. Ile Aneta Zając wygrała w Tańcu z Gwiazdami i na co przeznaczy nagrodę? Sprawdź!

Tagi: aneta zając, aneta zając taniec z gwiazdami, taniec z gwiadami 2014, taniec z gwiazdami

Aneta Zając ma romans ze Stefano Terrazzino? Matka Stefano Terrazzino potiwerdza?

Aneta Zając pokonała Joannę Moro i wygrała tę edycję Tańca z Gwiazdami. Sympatia widzów i zdolności taneczne sprawiły, że gwiazda Pierwszej miłości okazała się bezkonkurencyjna, choć Moro od początku typowana była na faworytkę show.

Układy choreograficzne w wykonaniu Anety nie były tak perfekcyjne jak te, które prezentowała Joanna Moro, ale Aneta Zając cieszyła się tak wielką popularnością fanów show, że bez problemu przechodziła do kolejnych odcinków. W wielkim finale zdobyła Kryształową Kulę i aż 150 tysięcy złotych. Zgodnie z zasadami Tańca z Gwiazdami, para dzieli się nagrodą - 50 tys. dostał więc Stefano Terrazzino, a 100 tys. przypadło aktorce.

Jak podaje Rewia, Aneta Zając planuje wydać gotówkę na urządzenie mieszkania, które niedawno kupiła. Trzy pokoje na warszawskim Wilanowie to kosztowna inwestycja, w którą wkład mieli też rodzice aktorki. Teraz, Aneta planuje wykończyć swoje gniazdko i mieszkać tam z synkami.

Pokój dla dzieci ma być najważniejszym wydatkiem gwiazdy - synowie Anety są wcześniakami i potrzebny jest im drogi sprzęt do rehabilitacji.

Przeczytaj więcej o Anecie Zając >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 28.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również