szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Aneta Zając zagra w PRZYJACIÓŁKACH?

Aneta Zając wystąpi w Przyjaciółkach? Ponoć aktorka ma szansę zagrać u boku Małgorzaty Sochy czy Joanny Liszowskiej i wcieli się w piątą przyjaciółkę w polsatowskim serialu. Czy faktycznie Aneta Zając zagra w Przyjaciółkach?

Tagi: aneta zając, aneta zając w przyjaciółkach, przyjaciółki, taniec z gwiazdami

aneta zając

Aneta Zając 

fot: WBF

Aneta Zając zagra w serialu Przyjaciółki? Ponoć po wygranej w Tańcu z Gwiazdami aktorka może przebierać w ofertach. Jedną z nich jest właśnie rola w polsatowskim serialu u boku Małgorzaty Sochy i Joanny Liszowskiej. I to nie byle jaka rola! Aneta Zając miałaby się wcielić w piątą przyjaciółkę, czyli zagrałaby jedną z głównych ról, o czym informuje tygodnik Flesz.

Przeczytaj więcej o Anecie Zając

Jestem pełna sił, dobrej twórczej energii i czekam cierpliwie na ciekawe oferty - przyznała Aneta Zając na łamach magazynu.

Do tej pory Aneta Zając znana jest z roli w serialu Pierwsza miłość, w którym gra od lat. Widzowie z pewnością doskonale kojarzą ją z roli Marysi Radosz. Aktorka występowała też gościnnie w serialach takich jak: Hotel 52, Galeria, Pensjonat pod Różą, Daleko od noszy, Plebania, Na dobre i na złe.

Myślicie, że faktycznie Aneta Zając zagra w Przyjaciółkach? Chcielibyście zobaczyć nową bohaterkę w serialu i czy Aneta Zając pasowałaby do obsady?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 03.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również