szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Angel Oliferuk - jedyna Polka w Top Model Worldwide!

Angel Oliferuk, gwiazda światowego finału Top Model, w wywiadzie dla Glamki.pl [wideo!]

Angel Oliferuk to nowa gwiazda polskiego modelingu. Nieznana dotąd polska modelka zakwalifikowała się do światowej edycji programu Top Model. Wielki finał Top Model Worldwide odbędzie się 13 kwietnia 2013 w Londynie. Dowiedz się jak możesz pomóc Angel wygrać!

Tagi: angel oliferuk, angel oliferuk blog, angel oliferuk top model, angel oliferuk wywiad, Joanna Krupa, top model, top model 2013, top model 3 kiedy w telewizji, top model nowe odcinki, top model worldwide, Top Model Zostań Modelką

Angel Oliferuk, gwiazda światowego finału Top Model, w wywiadzie dla Glamki.pl  [wideo!]

fot: John David Studio (Angel Oliferuk: Oficjalny Fanpage)

Angel Oliferuk często porównuje się do Joanny Krupy. Podobieństw jest wiele: blondwłosa modelka, związana z programem Top Model, na stałe mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych, której często przytrafiają się zabawne wpadki językowe. Jednak Angel nie zasługuje na jakiekolwiek porównania. To osobowość z krwi i kości, którą możecie poznać dzięki blogowi, który prowadzi w portalu Glamki.pl, a także podczas osobistego wywiadu wideo, którego udzieliła specjalnie dla nas!

Angel Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego, jednak od pięciu lat mieszka na Florydzie i to właśnie w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się jej kariera modelki. Polka prezentowała na wybiegu ubrania takich projektantów i marek jak: Vera Wang, Rosita Hurtado, White and Black Market, Eric Desgins, Frankovik Designs, Papilliom Desgins, Edward Dillard Desgins, Zambony Haute Couture... Brała także udział w sesjach zdjęciowych, w których za obiektywem stawali m.in. Jose Amigo, współpracujący z Victoria’s Secret i agencją Ford Models, a także Nyla D. czy John David Lantrip.

Głosuj na Angel Oliferuk na stronie Top Model Worldwide! Pomóż polskiej modelce wygrać w Londynie! >>>

Autor: monroe

Zdjęcia: John David Studio (Angel Oliferuk: Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 13.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!