szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Angelina Jolie i Brad Pitt chcą uczyć dzieci palić marihuanę. Zaskakujące wyznanie gwiazd!

Angelina Jolie i Brad Pitt wyznają dosyć swobodne zasady wychowania swoich dzieci. Hollywoodzka para daje maksimum swobody szóstce swoich dzieci, a ostatnio wyznali w jednym z wywiadów, że chcą nauczyć je palenia marihuany. Po takim stwierdzeniu gwiazdorzy zapewnili sobie medialną burzę!

Tagi: angelina jolie, angelina jolie brad pitt, dzieci gwiazd, marihuana, marihuana jolie pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt chcą uczyć dzieci palić marihuanę. Zaskakujące wyznanie gwiazd!

fot: mat. prasowe

O metodach wychowawczych Angeliny Jolie i Brada Pitta słyszeliśmy już wiele. Swoboda jaką zapewniają swoim dzieciom niejednokrotnie była przyczyną załamań nerwowych gwiazdy, która jak sama wyznała jakiś czas temu radzenie sobie z szóstką dzieci to ogromne wyzwanie, czasem nawet ponad siły.

Jednak jak się okazuje najpopularniejsi hollywoodzcy rodzice nie zamierzają zmieniać swoich metod wychowawczych, a nawet wyznali ostatnio magazynowi Star, że zamierzają nauczyć je, jak czerpać przyjemność z wypalania skrętów, gdy osiągną pełnoletniość. Bezstresowe wychowanie nie jest najlepszym pomysłem na kształtowanie młodego charakteru, ale jak widać Jolie i Pitt jeszcze o tym nie wiedzą.

Zobacz też Angelina Jolie planuje kolejną operację. Co tym razem usunie? >>>>

Waszym zdaniem takie podejście do używek jest słuszne? Czy najpopularniejsza para Hollywood wywoła medialną burzę dotyczącą marihuany? O tym dowiemy się już wkrótce!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 12.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?

Angelina Jolie rezygnuje z aktorstwa - taka plotka obiegła świat. Czy naprawdę partnerka Brada Pitta i jedna z największych gwiazd Hollywood chce porzucić swój zawód? Dlaczego Angelina Jolie rzuca aktorstwo?