szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kochankowie Angeliny Jolie

ANGELINA JOLIE usunęła piersi. Pozostała jednak symbolem seksu. Poznaj jej kochanków!

Angelina Jolie po informacji, że usunęła piersi jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Dawniej zwracała na siebie uwagę nie tylko dzięki takim rewelacjom. Piękna gwiazda to niemalże zawodowa uwodzicielka, a lista jej miłosnych podbojów jest naprawdę imponująca. Sprawdź, z kim jeszcze spotykała się Angelina Jolie?

Tagi: angelina jolie, angelina jolie bez piersi, angelina jolie brad pitt, angelina jolie filmy, angelina jolie kochankowie, angelina jolie mick jagger, angelina jolie romanse, angelina jolie usunęła piersi, jolie mastektomia, mezczyzni angeliny jolie

Angelina Jolie i jej kochankowei. Zobacz z kim spotykała się piękna aktorka!

Angelina Jolie w kampanii reklamowej marki St. John

Angelina Jolie uchodzi za jedną z największych uwodzicielek w historii Hollywood. Tajemnicza, seksowna i temperamentna aktorka rozsiewała swój czar gdziekolwiek się nie pojawiła. Mężczyźni przez lata padali do stóp boskiej Angelinie, a ona doskonale umiała wykorzystywać ich słabości. Uwodzicielka? Modliszka? A może wieczna poszukiwaczka miłości?

Angelina Jolie wcześnie zaczęła interesować się mężczyznami (szczególnie tymi dużo starszymi od siebie). Już jako 16-letnia dziewczynka wdała się w romans z partnerem swojej matki, Marcheline Bertrand. Romans z Billy Day'em zakończył się dla jej matki depresją, ale Angelina odkryła w sobie talent do uwodzenia. Następne lata przyniosły Angie kolejne miłostki. Po romansach z aktorami Jonny Lee Millerem i Timothy Huttonem przyszedł czas na prawdziwą gwiazdę rocka! Podobno kiedy Mick Jagger zobaczył Angelinę Jolie na planie teledysku do piosenki Anybody Seen My Baby? oszalał na jej punkcie. Jagger'a pociągała dzikość Angie, jej ogromny temperament i destrukcję jaką za sobą niosła. Przez ponad 2 lata Angie i Jagger byli kochankami, ale inicjatorem spotkań zawsze był Mick, który lubił podkreślać, że boi się Angeliny, ale to właśnie ta adrenalina go w niej pociąga ;).

Zobacz: ANGELINA JOLIE usunęła piersi w obawie przed rakiem! Poznaj inne gwiazdy, które wygrały z rakiem!

Angelina Jolie poślubiła Billy'ego Bob'a Thornton'a w 1999 roku. Ich małżeństwo miało być krokiem w stronę stabilizacji. Billy i Angie adoptowali nawet wspólnie chłopca z Kambodży i chcieli wspólnie założyć rodzinę. Niestety, pomimo ogromnej miłości, która ich łączyła, nie udało się uratować małżeństwa. Narkotyki, przemoc i zdrady zniszczyły relację pomiędzy małżonkami. Po zakończeniu małżeństwa, Angelina Jolie znowu była wolna i otwarta na nową miłość. Aktorka rzuciła się w wir kolejnych romansów z Nicolasem Cage'm, Valem Kilmerem, Collinem Pharell'em, a nawet z dużo od niej starszym reżyserem- Oliverem Stone'm. Wszystko zmieniło się gdy na planie filmu Pan i Pani Smith poznała największego przystojniaka Hollywood- Brada Pitta. Od tego momentu kochankowie stali się nierozłączni, a Brad w atmosferze skandalu rozwiódł się z poprzednią żoną, Jennifer Anistone. Obecnie para ma trójkę wspólnych dzieci i trójkę adoptowanych. Wydaje się, że tym razem Angelina odnalazła życiową stabilizację.

Angelina Jolie znana jest również z romansów z kobietami. Jej najsłynniejszą partnerką była modelka, Jenny Shimizu, z którą Angie utrzymywała relacje przez prawie 10 lat! Oprócz ogromnej urody i niewątpliwego talentu, Angelina Jolie przez wiele lat była bardzo nieszczęśliwą kobietą. Po nieudanym małżeństwie rodziców, chorobie i śmierci matki i wielu nietrafionych związkach, Angelina Jolie znalazła swoje miejsce u boku Brada Pitta i szóstki ukochanych dzieci. Jest ambsadorką Unicef i ONZ, a także angażuje się w pomoc uchodźcom na całym świecie.

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 11.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?

Angelina Jolie rezygnuje z aktorstwa - taka plotka obiegła świat. Czy naprawdę partnerka Brada Pitta i jedna z największych gwiazd Hollywood chce porzucić swój zawód? Dlaczego Angelina Jolie rzuca aktorstwo?