szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Angelina Jolie miała być reżyserem filmu 50 Twarzy Greya?!

Film 50 Twarzy Greya trafi na ekrany kin dopiero 14.02.2015, ale wciąż budzi mnóstwo emocji. Wokół produkcji cały czad krąży też mnóstwo plotek. Ostatnio wyszło na jaw, że Angelina Jolie mogła wyreżyserować film! Co na to gwiazda?

Tagi: 50 twarzy graya film, 50 twarzy greya, angelina jolie

Angelina Jolie miała być reżyserem filmu 50 Twarzy Greya?!

fot: BULLS, fot. materiały prasowe

Fani powieści erotycznej E.L.James 50 Twarzy Greya z niecierpliwością czekają na filmową adaptację. Na szczęście już wiadomo, że film 50 Twarzy Greya trafi do kin 14.02.2015, ale to nie zmienia faktu, że wokół produkcji wciąż krąży mnóstwo plotek!

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że w 2012 roku, zanim jeszcze wiadomo było, że Jamie Dornan i Dakota Johnson wcielą się w role głównych bohaterów Christiana i Anastazji, to ponoć Angelina Jolie była typowana na reżysera filmu! Kto by się spodziewał? I ciekawe, czy ona sama o tym w ogóle wiedziała?

Przeczytaj więcej o filmie 50 Twarzy Greya!

Angelina Jolie skomentowała te doniesienia w najnowszym wywiadzie z Entertainment Weekly. Początkowo gwiazda zaniemówiła, nie wiedziała co powiedzieć, a nawet się zarumieniła!

Po Krainie miodu i krwi, jeśli kiedykolwiek znów będę reżyserować cokolwiek, to chciałabym, żeby to był innego rodzaju film - powiedziała wymijająco Angelina Jolie.

Myślicie, że Angelina Jolie byłaby lepsza w roli reżysera 50 Twarzy Greya niż Sam Taylor-Wood?

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polscezapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya.

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe BULLS

Publikacja: 17.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również