szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Angelina Jolie zaliczyła wpadkę! Zobacz nieudany makijaż gwiazdy

Angelina Jolie zaliczyła makijażową wpadkę na czerwonym dywanie! Gwiazda pojawiła się na premierze filmu The Normal Heart z białymi plamami od pudru!

Tagi: angelina jolie, makijażowe wpadki gwiazd, wpadki gwiazd

Angelina Jolie zaliczyła wpadkę! Zobacz nieudany makijaż gwiazdy

fot: BULLS

Angelina Jolie bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych hollywoodzkich gwiazd. Okazuje się jednak, że nawet jej może się zdarzyć spora wpadka na czerwonym dywanie!

Przeczytaj więcej o Angelinie Jolie

Gwiazda i jej narzeczony, Brad Pitt, zjawili się na premierze filmu The Normal Heart. Aktorka miała na sobie prostą czarną sukienkę i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jej makijaż! Angelina Jolie miała białe plamy od pudru na twarzy i dekolcie! Najwyraźniej nikt wcześniej nie zauważył zbyt dużej ilości pudru, który ukazał się światu dopiero pod wpływem blasku fleszy.

Niestety, to jedna z najczęstszych wpadek gwiazd na czerwonym dywanie. Z efektem mąki na twarzy borykały się już takie gwiazdy, jak: Nicole Kidman, Drew Barrymore, a nawet Małgorzata Socha! Zastanawia fakt, dlaczego makijażyści nie sprawdzają efektów swojej pracy, zanim dana gwiazda wyjdzie na czerwony dywan...

Angelina Jolie, tak jak i inne gwiazdy, które też wystąpiły w takim makijażu, zupełnie nie zdawała sobie sprawy ze swojej wpadki i chętnie pozowała do zdjęć. Zobaczcie wpadkę gwiazdy!

poprzedni
nastepny
angelina jolie
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?

Angelina Jolie rezygnuje z aktorstwa - taka plotka obiegła świat. Czy naprawdę partnerka Brada Pitta i jedna z największych gwiazd Hollywood chce porzucić swój zawód? Dlaczego Angelina Jolie rzuca aktorstwo?