szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ania Bałon w nowej sesji! Zrobi karierę?

Ania Bałon powraca w nietypowej sesji! Modelka, którą niewiele dzieliło od zwycięstwa w programie Top Model, znów nas zaskoczyła. Zobaczcie nowe zdjęcia Ani Bałon!

Tagi: ANIA BAŁON, ania bałon zdjęcia, polskie modelki

Ania Bałon w nowej sesji! Zrobi karierę?

Ania Bałon na jakiś czas zniknęła ze świata mody i długo nie mogliśmy oglądać jej nowych sesji zdjęciowych. Po zakończeniu programu Top Model, modelka cierpiała na uraz nogi, który spowodował, że Ania sporo przytyła. Jednak dziewczyna już raz udowodniła, że powrót do idealnej sylwetki nie jest dla niej niemożliwy - nie dziwi więc nas, że znowu wraca i zachwyca idealną figurą.

Proces odchudzania Ani Bałon możemy oglądać w telewizji, ale na szczęście pojawiają się też pierwsze sesje z jej udziałem. Najnowsza, o tytule Magazyn rzeczy udziwnionych pokazuje Anię w nietypowy sposób. Zamiast eleganckich, dziewczęcych stylizacji oglądamy Bałon w strojach przypominających nieco kostiumy filmowe.

Przeczytaj więcej o Ani Bałon! >>>

Ania Bałon pozuje m.in. w różowej sukience oversize i czarnych szpilkach, w ręku trzymając parasolkę - czy nie przypomina wam Mary Poppins? Pięknie prezentuje się też w zestawie z czarnym kapeluszem i szarą, wiązaną w pasie sukienką. Nietypowa sesja pokazuje, że Ania, jak przystało na prawdziwą modelkę ma tysiąc twarzy i umie pozować w każdej stylizacji.

Podoba się wam Ania Bałon w nowej sesji?

poprzedni
nastepny
Ania Bałon w nowej sesji! Zrobi karierę?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 27.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ANIA BAŁON zdradza, w jaki sposób spędza święta Bożego Narodzenia 2013!
ANIA BAŁON zdradza, w jaki sposób ...

Ania Bałon zdradziła nam, w jaki sposób spędza święta Bożego Narodzenia! Finalistka Top Model 3 wyjawiła, czy przygotowuje świąteczne potrawy i czy zamierza zrezygnować z diety na czas świąt. Wiemy też, w ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...