szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ania Rusowicz miała DEPRESJĘ!

Ania Rusowicz, córka sławnej przed lat piosenkarki Ady, przyznała się, że w przeszłości miała depresję. Jakie były powody choroby gwiazdy? ZNAMY szczegóły!

Tagi: Ania Rusowicz depresja, Ania Rusowicz miała depresję, Anna Rusowicz, depresja, gwiazdy, polskie gwiazdy z depresją

Anna Rusowicz miała depresję

fot: WBF

Anna Rusowicz w wywiadzie dla Vivy opowiada o czasie, gdy cierpiała na depresję. Choroba dopadła ją podczas studiów farmaceutycznych, które, jak przyznała, podjęła bardziej pod presją rodziny niż z własnej inicjatywy. Wtedy nie spodziewała się, że pójdzie w ślady zdolnej mamy. Okazało się, że podjęta decyzja niekorzystnie wpłynęła na jej stan psychiczny.

- Pomyślałam, że jak dłużej zostanę na akademii medycznej, to po prostu będę popełniała powolne samobójstwo.

Ania Rusowicz zasiliła więc poczet polskich gwiazd, borykających się w przeszłości z depresją. Na szczęście piosenkarka znalazła sposób na walkę z chorobą. Wszystko zaczeło zmieniać się na lepsze, gdy córka nieżyjącej od lat gwiazdy piosenki - Ady Rusowicz, postanowiła pójść w ślady matki i również zająć się muzyką i śpiewaniem. Dzięki temu wokalistka poznała swojego męża, perkusistę z zespołu Dezire. Hubert Gasiul bardzo wpłynął na życie Ani:

- Przestałam mieć depresję i lęki, chociaż wrażliwość zachowałam tę samą.

Gwiazda w wywiadzie wspomina też o swojej matce, mówi o śpiewaniu i ostatnich problemach ze zdrowiem, ale też o miłości do męża i po prostu "o życiu".

Autor: DP

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 06.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na pokazie marki Triumph. Która prezentuje się najlepiej?
Gwiazdy na pokazie marki Triumph. Która ...

Na pokazie marki Triumph pojawiło się wiele celebrytek. Lidia Kopania, Agnieszka Więdłocha, Joanna Opozda, Izabela Zwierzyńska, Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska oglądały pokaz bielizny. Uwaga zebranych skupiała się jednak w dużej mierze ...