szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anita Lipnicka oszukana przez agencję koncertową! Artystka odwołuje koncerty

Anita Lipnicka padła ofiarą nieuczciwej agencji koncertowej! Piosenkarka poinformowała fanów o odwołaniu sporej części swoich koncertów. Gwiazda straci dużo pieniędzy!

Tagi: Anita Lipnicka, anita lipnicka koncerty, anita lipnicka oszukana

Anita Lipnicka oszukana przez agencję koncertową! Lipnicka odwołuje koncerty!

Anita Lipnicka powróciła niedawno na polski rynek muzyczny z nową płytą. Vena Amoris została dobrze przyjęta przez krytyków i fanów dawnej wokalistki Varius Manx. Artystka wyruszyła w długo oczekiwaną trasę koncertową, ale jak się okazuje, na przeszkodzie stanęli jej nieuczciwi organizatorzy!

Agencja eventowa, która miała zająć się organizacją wiosennych koncertów Anity Lipnickiej nie wywiązała się z umowy i gwiazda musiała zrezygnować z dużej częście swoich koncertów. Artystka poinformowała o tym fanów za pośrednictwem swojej menagerki. Anita Lipnicka zamieściła też na Faceboou oświadczenie, w którym tłumaczy powód rezygnacji z występów i wyraźnie oskarża nieuczciwą agencję!


Z ogromną przykrością zawiadamiam, iż z przyczyn ode mnie niezależnych zmuszona jestem zawiadomić, że koncerty Anity Lipnickiej w dniach 27 lutego - 2 marca 2014 (Piotrków Trybunalski, Zielona Góra, Środa Wielkopolska, Inowrocław) nie odbędą się. Organizatorem koncertów jest agencja ARTS HOUSE MARTA POSZEPCZYŃSKA. Ostateczna decyzja zapadła dzisiaj - 25 lutego 2014 roku o godzinie 20:00, a jej powodem było niewywiązanie się organizatora koncertu, firmy ARTS HOUSE, z postanowień wynikających z zawartej umowy. Bilety na te koncerty możecie Państwo zwrócić w miejscu ich zakupu.
Mogę Państwa zapewnić, że do ostatniej chwili robiłam co w mojej mocy, by do takiej sytuacji nie dopuścić. Obiecuję, że niebawem podam nowe terminy koncertów w tych miastach, których będę jedynym odpowiedzialnym organizatorem.
Z analizy sytuacji firmy ARTS HOUSE MARTA POSZEPCZYŃSKA wynika, że padliśmy ofiarą nieuczciwej osoby, która żeruje na dobrym imieniu Artystów. Do dziś zostało przez nią poszkodowanych kilka zespołów m.in. Goulec uOrkiestra, Renata Przemyk, Tomek Makowiecki i Anita, jak również firmy współpracujące przy organizacji koncertów m.in.: Nowe Media, NDsound Damian Nowak.
Sprawdziłam również, czy względem lokalnych instytucji agencja ARTS HOUSE MARTA POSZEPCZYŃSKA dopełniła wszystkich formalności. Okazało się, że niestety nie. Nie przesłała podpisanych umów dotyczących wynajmu sal, nie opłaciła zaliczek za ich wynajem, jak również nie dopełniła obowiązków i czynności związanych z promocją koncertów (nie dosłała biletów i nie rozwiesiła plakatów, które zwykle wprowadza się na rynek przynajmniej miesiąc przed datą koncertu).
Mimo, że nie czuję się w żaden sposób odpowiedzialna za zaistniałą sytuację, bardzo Państwa przepraszam. Cały nasz zespół jest głęboko poruszony tą sprawą. - napisała w komunikacie menagerka Anity Lipnickiej.

Odwołanie koncertów to także spory uszczerbek w zarobkach artystki. Czy po ujawnionych przekrętach Herde mamy do czynienia z kolejną dużą aferą w polskim showbiznesie? Mamy nadzieję, że więcej artystów nie nabierze się już na nieuczciwe osoby i firmy!

Przeczytaj więcej o Anicie Lipnickiej>>>

Autor: J.M.

Publikacja: 26.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ANITA LIPNICKA zaprasza na trasę koncertową VENA AMORIS. Gdzie zagra Lipnicka? Wideo
ANITA LIPNICKA zaprasza na trasę koncertową ...

Anita Lipnicka zaprasza fanów na trasę koncertową promującą nowe dzieło artystki Vena Amoris. Jak zdradza Lipnicka, podczas koncertów towarzyszyć jej będą muzycy z Wielkiej Brytanii, z którymi nagrywała krążek. Zobacz zaproszenie Anity ...