szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anita Sokołowska wściekła na paparazzi! Sfotografował jej małe dziecko!

Anita Sokołowska jest oburzona zachowaniem paparazzi! Fotograf naprawdę zdenerwował aktorkę, która chroni swoją prywatność i nie pokazuje dziecka na okładkach pism. Co zrobił paparazzi, że aż tak rozjuszył Anitę Sokołowską?

Tagi: Anita Sokołowska, anita sokołowska dziecko, dzieci gwiazd

Anita Sokołowska wściekła na paparazzi! Sfotografował jej małe dziecko!

Anita Sokołowska jest znana szerszej publiczności z ról w serialach Na dobre i na złe oraz Przyjaciółki. Aktorka bardzo chroni swoją prywartność. Rzadko możemy ogladać ją pozującą na ściance lub okładkach kolorowych pism.

Niedawno Anita Sokołowska została mamą. Nie pochwaliła sie dzieckiem w żadnej gazecie ani telewizji śniadaniowej, jedyne miejsce, gdzie mogliśmy zobaczyć jego zdjęcie, (a konkretnie fragment główki dzieciątka) to profil na Facebooku aktorki. Większość osob szanuje gwiazdy, które tak strzegą swej prywatności. Jak się jednak okazuje nie wszyscy. Paparazzi spotkał aktorkę podczas spacerku z dzieckiem i sfotografował jej bez jej zgody!

Muszę to napisać, Paparuchy ( paparazzi) to jednak najgorszy z możliwych typów człowieka... Za podglądanie moich najbardziej intymnych chwil z moim dzieckiem, życzę im/mu aby czarny kot codziennie przebiegał mu drogę, by w cukierniczce zamiast cukru do końca życia miał sól, a przelewy na konto dochodziły z rocznym opóźnieniem... - napisała oburzona Anita Sokołowska na swoim Facebooku.

Nie wiadomo czy fotograf uszanuje prośbę, (a może przestraszy się "klątw" aktorki) i czy zdjęcia ujrzą światło dzienne. Mamy nadzieję, że zdanie mamy dziecka będzie miało dla niego znaczenie.

Przeczytaj więcej o Anicie Sokołowskiej >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 16.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...