szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz metamorfozy Anji Rubik

ANJA RUBIK kończy 30 lat! Zobacz, jak zmieniała się przez lata! [ZDJĘCIA]

Anja Rubik, polska top modelka, świętuje 30 urodziny! Z tej okazji przyjrzeliśmy się, jak przez ostatnie lata zmieniał się wygląd i styl Anji Rubik. Zobaczcie metamorfozy polskiej topmodelki!

Tagi: 30 urodziny anji rubik, ania rubik urodziny, anja rubik, anja rubik kariera modelki, anja rubik metamorfoza, anja rubik styl, anja rubik zdjecia, anja rubik zdjęcia, metamorfozy gwiazd, przemiany anji rubik, urodziny anji rubik

ANJA RUBIK kończy 30 lat! Zobacz, jak zmieniała się przez lata!

2013 rok - wystawa Costume Institute Gala for the "PUNK: Chaos to Couture" w Metropolitan Museum of Art. Po latach poszukiwań swojego stylu, modelka wreszcie wygląda olśniewająco. Chociaż zamiłowanie do mocnego podkreślania oczu jej pozostało, to fryzura i stylizacje robią ogromne wrażenie. Nieco dłuższe włosy w jasnym kolorze blondu dodają Anji charakteru, a wyborem kreacji modelka udowadnia, że jest pewna siebie i nie boi się zdecydowanych kreacji. Ubrania od projektantów, z którymi Anja się przyjaźni, dzięki sylwetce modelki prezentują się perfekcyjnie. My zazdrościmy tych stylizacji i długich nóg ;)

Anja Rubik karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Jej pierwsza sesja to zdjęcia dla polskiego Cosmopolitan. Już wtedy Anja była bardzo wysoka, ale subtelną urodą nie przypominała tej Anji, którą znamy z buntowniczej natury i ekstrawaganckich ubrań.

W 2000 roku Anja miała okazję brać udział w zagranicznych tygodniach mody, gdzie występowała w pokazach mody takich projektantów jak Nina Ricci czy Isabel Marant. Dopiero w 2005 roku kariera Anji nabrała rozpędu. Wtedy też modelka rozpoczęła współpracę z Ungaro, Jimmy Choo i Emporio Armanim, dla których zrobiła kampanie. Jednak, aby dostawać więcej zleceń, modelka musiała dostosować się do ówczesnych kanonów urody. Rubik przefarbowała włosy na platynowt blond, dzięki czemu trafiła na swoją pierwszą okładkę magazynu Numéro.

Zmiana wizerunku zaowocowała nowymi kontraktami kosmetycznymi z Chloé i Estée Lauder. Jednak zmiana koloru włosów nie wystarczyła Anji i w 2007 roku modelka ścięła włosy na krótko, zostawiając dłuższą grzywkę. Chociaż przez tę odważną decyzję Anja mogła stracić klientów i uznanie w świecie mody to nowa fryzura przyniosła odwrotny skutek. Rubik nie tylko nie straciła pracodawców, ale zyskała też nowych - Sam Karl Lagerfeld zaproponował jej kampanię okularów Chanel.

W 2008 roku Anja Rubik została twarzą Valentino i zastąpiła długowłosą blondynkę Caroline Trentini w kampanii Oscar de la Renta. Od tamtej pory Anja współpracowała z wieloma projektantami, m.in. Giuseppe Zanottim, domami mody i sieciówkami, co dało jej tytył top modelki.

Od początku kariery można zauważyć zmiany w wyglądzie polskiej topmodelki. Chociaż Anja zawsze była wysoka i szczupła, to widać, że kilka lat poszukiwała swojego stylu, odpowiedniej fryzury, koloru włosów i makijażu. Zobacz jak zmieniła się Anja Rubik od 2007 roku!

poprzedni
nastepny
ANJA RUBIK kończy 30 lat! Zobacz, jak zmieniała się przez lata!

2007 rok - Impreza Golden Age of Couture w Victoria and Albert Museum w Londynie. Chociaż Anja była na etapie poszukiwania swojego stylu, to zaprezentowała odważną i innowacyjną fryzurę - krótkie włosy.

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Alexandra Chlebicka

Publikacja: 12.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również