szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anja Rubik kończy 31 lat! Najlepsze zdjęcia Anji Rubik

Anja Rubik świetuje dziś 31. urodziny! Nasza najbardziej znana modelka, znajdująca się we wszystkich zestawieniach ikon mody, ma na koncie tyle okładek, kampanii i sesji, że ciężko je zliczyć. Przygotowałyśmy dla Was najlepsze zdjęcia Anji Rubik. Zobaczcie, jak wyglądała jej droga na szczyt!

Tagi: anja rubik, ANJA RUBIK piersi, anja rubik kampanie, anja rubik okładka vogue, anja rubik wiek

Anja Rubik kończy 31 lat! Najlepsze zdjęcia Anji Rubik

Anja Rubik podbiła świat mody, ale jej dzisiejsza pozycja to wynik długoletniej pracy, tysięcy zdjęć, pokazów mody i chodzenia na męczące castingi. Nasza najlepsza modelka wciąż nie rezygnuje z pracy i zamiast wylegiwać się na Malediwach u boku przystojnego męża, angażuje się w kolejne projekty. Okładki Vogue'a, Project Runway, Top Model, własny magazyn 25... Można wymieniać bez końca!

Ale Anja Rubik to nie tylko niezwykle pracowita, sympatyczna i inteligentna dziewczyna. To też jedna z najpiękniejszych modelek, a potwierdzają to nie tylko projektanci, (którzy czasem miewają ekscentryczny gust). O Anji piosenkę napisał sam Kanye West, a każdy, kto z nią współpracuje nie może nachwalić się nie tylko jej nóg czy twarzy, ale też skromności i profesjonalizmu.

Sprawdź też: Anja Rubik nie odchudza się! Jak modelka dba o figurę? >>>

Tyle o Anji, której oczywiście życzymy 100 kolejnych okładek Vogue'a i dalszego królowania w świecie mody. Teraz czas na zdjęcia! Przedstawiamy Wam galerię, która pokazuje nowsze i starsze fotografie naszej modelki, te eleganckie oraz prowokujące, pochodzące z sesji czy kampanii. Zobaczcie koniecznie!

poprzedni
nastepny
Anja Rubik kończy 31 lat! Najlepsze zdjęcia Anji Rubik
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 12.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również