szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anja Rubik na liście 10 najlepiej ubranych kobiet według Vogue Paris!

Vogue Paris jak co roku prowadzi plebiscyt na najlepiej ubraną gwiazdę Paryskiego Tygodnia Mody. Wśród 10 ikon stylu, na które można głosować znalazła się Anja Rubik! Zobacz jakie inne gwiazdy wyróżnili redaktorzy Vogue - Anja znalazła się w naprawdę prestiżowym gronie!

Tagi: anja rubik, najlepiej ubrane gwiazdy, vogue paris

Anja Rubik

fot: facebook.com/VogueParis

Anja Rubik wybrana przez Vogue jedną z 10 najlepiej ubranych kobiet podczas Paryskiego Tygodnia Mody! Redaktorzy magazynu zestawili 10 najbardziej udanych stylizacji, jakie widzieli w Paryżu. Fakt, że znalazła się wśród nich nasza modelka, Anja Rubik to prawdziwe wyróżnienie!

Na stronie Vogue.com prowadzone jest głosowanie - nie wiadomo jeszcze, na którym miejscu zestawienia znajdzie się Anja Rubik, ale życzymy jej pierwszego miejsca!

W rankingu znalazły się takie gwiazdy jak Rihanna, Michelle Williams czy modowe objawienie tego roku - Lupita Nyongo's. Naszą uwagę (oczywiście poza Anją) przykuła też amerykańska producentka filmowa i reżyserka, Brit Marling. W dziewczęcej koszulce Patrizii Pepe, luźnych, garniturowych spodniach od Alexandra McQueena i oksfordkach Reed Krakoff wygląda jednocześnie elegancko i uroczo!

To look, który łatwo może powtórzyć każda z was. Oczywiście nie z ubraniami od Alexandra McQueena, ale spodnie czy buty tego typu znajdziecie na wiosnę w większości polskich sklepów.

Dlaczego polecamy właśnie ten look? Oczywiście kciuki trzymamy za Anję, ale przyznajmy szczerze - mało która z nas może porównywać swoją sylwetkę a boską figurą Ani. Dlatego podziwiamy jedno, ale inspirujemy się drugim. Zagłosujcie na Anję i koniecznie przyjrzyjcie się stylizacji Brit!

Dowiedz się jakie inne gwiazdy wygrywają rankingi najlepiej ubranych osób! >>>


Autor: J.M.

Zdjęcia: facebook.com/VogueParis

Publikacja: 04.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...