szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolejna okładka Vouge Anji Rubik! Zobacz jak wypadła

ANJA RUBIK na okładce VOGUE Russia! Zobacz zdjęcie aktorki w prestiżowym magazynie!

Anja Rubik trafiła na najnowszą okładkę rosyjskiego magazynu Vogue. Modelka zwraca uwagę zwłaszcza odważną fryzurą! Zobacz jej oryginalne loki. Sprawdź jak wypadła na zdjęciach. Oto najnowsza okładka Vogue Russia z Anją Rubik!

Tagi: anja rubik, anja rubik na okładce vogue, anja rubik okładka vogue, Anja Rubik Vogue, okładka vogue, vogue russia

Anja Rubik na okładce Vogue Russia

Vogue Russia 07/2013 - okładka z Anją Rubik

fot: Materiały Prasowe

Anja Rubik w najnowszym numerze Vogue Russia! Jest na lipcowej okładce magazynu. To już trzecia sesja top modelki dla rosyjskiej edycji tego luksusowego pisma. Po raz kolejny top modelka udowodniła, że na potrzeby sesji, niczym kameleon, bez problemu potrafi zmienić swój wizerunek. Na okładce możemy zobaczyć Anję w nowym, nieco innym wydaniu. Modelka ma krótkie blond loki oraz mocny makijaż, czerwone usta i lekką, dzianinową sukienkę.

Zdjęcie na okładkę i całą sesję wykonał Richard Bush, natomiast stylizacje do sesji przygotowała Sarah Richardson. Sesja dla rosyjskiego Vouge'a to paleta różnego rodzaju zdjęć. Od okładkowego, na którym Anja przypomina Madonnę z wczesnych lat twórczości, po czarno-białe fotografie, na których naśladuje styl Tildy Swinton - widzimy między innymi strój inspirowany męską garderobą i włosy zaczesane do tyłu.

Anja Rubik nie pierwszy raz brała udział w sesji do magazynu Vogue. Top modelka nie miała zdjęć już tylko do edycji: włoskiej, angielskiej, holenderskiej, portugalskiej i amerykańskiej. Patrząc jednak na karierę Rubik, można mieć nadzieję, że niedługo trafi także na okładki kolejnych edycji.

Jak ci się podoba najnowsza okładka Vogue Russia z Anją Rubik?

 

Anja Rubik Vogue Russia

 

.

 


Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 19.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również