szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anja Rubik nie odchudza się! Jak modelka dba o figurę?

Anja Rubik zapewnia, że nie jest na żadnej diecie i niczego sobie nie odmawia. Jak w takim razie modelka dba o swoją figurę?

Tagi: anja rubik, diety modelek, jak schudnąć

Anja Rubik

Anja Rubik może pochwalić się ekstremalnie szczupłą sylwetką, jednak często zapewnia, że nie jest na żadnej diecie. Niektórym ciężko w to uwierzyć, w końcu tyle słyszy się o głodujących modelkach. Teraz Anja Rubik postanowiła więc jeszcze raz podkreślić, że nie stosuje diet i niczego sobie nie odmawia. Przy okazji zdradziła też, jak dba o swoją sylwetkę.

Przeczytaj więcej o Anji Rubik

Nie wierzę w żadne diety. Trzeba słuchać swojego ciała i wiedzieć, co na nas działa dobrze, a co źle. Ja omijam nabiał. To nie tak, że go nie jem, ale jem rzadko, bo potem nie najlepiej się czuję. Jestem wegetarianką – nie z racji diety, ale wyboru. Najlepszą dietą jest balans i to jest najtrudniejsza rzecz. Jeżeli dzisiaj zjadłam za dużo, to może jutro nie zjem śniadania, a zacznę od lunchu. Przede wszystkim jem bardzo dużo warzyw i staram się sobie niczego nie odmawiać - powiedziała Anja Rubik w rozmowie z Faktem.

Anja Rubik ma dobre sposoby na dbanie o linię?

Autor: Kinga

Publikacja: 23.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również