szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Wintour decyduje o wszystkich szczegółach MET BALL

ANJA RUBIK zdradza szczegóły MET BALL. Ostatnie słowo należy do Anny Wintour!

Anja Rubik w świątecznym numerze Gali zdradziła sekrety MET GALI. Okazuje się, że to Anna Wintour decyduje o tym, kto i w jakiej kreacji przyjdzie na bal. Dowiedz się, jaka wyglądała pierwsza impreza MET BALL Anji Rubik.

Tagi: anja rubik, anja rubik anna wintour, anja rubik gala, anja rubik met ball, anja rubik świąteczna gala, anna wintour, anna wintour met ball, met ball

ANJA RUBIK zdradza szczegóły MET BALL. Ostatnie słowo należy do Anny Wintour!

Każdą kreację Anji Rubik na MET BALL osobiście akceptuje Anna Wintour

fot: BULLS

MET BALL to największa impreza modowa na świecie. Organizuje ją sama Anna Wintour - najbardziej znacząca osoba w modowym światku. Z redaktor naczelną amerykańskiego Vogue liczy się każda gwiazda i projektant. I to właśnie ona ma ostatnie zdanie jeśli chodzi o to, kto pojawi się na gali. Ale to nie wszystko! Wintour decyduje również o tym, w czym przyjdą gwiazdy!

Zobacz też: ANJA RUBIK wydaje swój t-shirt! Pierwszy t-shirt firmowany przez 25 Magazine >>>

Anja Rubik w świątecznym numerze Gali opowiada o tym, jak przed imprezą w 2012 musiała zmienić kolor swojej sukienki! - Jak się już jest zaproszonym na Met Galę, czyli największe wydarzenie modowe na świecie, organizowane przez "Vogue'a" i Annę Wintour, to ona przydziela projektanta, z którym masz przyjść i który szyje ci sukienkę. Anna musi zaakceptować każdy projekt kreacji, a nawet osobę towarzyszącą, z którą przychodzisz. Wtedy, kiedy założyłam sukienkę od Anthony'ego, mogłam sobie wybrać projektanta. I zadzwoniłam do niego, ale wcześniej musiała pójść pośba do "Vogue" o akceptację, czy może być ten projektant. Musiałam zmienić kolor kreacji. Nie mogła być czarna, więc zdecydowałam się na biel. Zrobiliśmy kilka projektów, jeden zaakceptowałam. - mówi nasza najlepsza modelka.

Zobacz też: Najważniejsze osoby branży mody ranking >>>

Wintour to obok Karla Lagerfelda najbardziej znacząca postać wśród osób ze świata mody. Nie bez przyczyny nazywana jest carycą. Jak widać to do niej zawsze należy ostatnie słowo.

Autor: kobi

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również