szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anja Rubik wraca do Top Model w 2013 roku

ANJA RUBIK ponownie w polskim TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ. Kiedy nowe odcinki TOP MODEL?

Nowe odcinki Top Model. Zostań modelką już wiosną 2013 w TVN! Do wielkiego powrotu szykuje się Anja Rubik! W roli niezawodnej prowadzącej z najsłynniejszym akcentem w kraju ponownie pojawi się Joanna Krupa. Ale to niejedyna supermodelka, która zagości w programie...

Tagi: anja rubik, dawid woliński, jak zostać modelką, Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, kiedy top model, marcin tyszka, michał piróg, moda, modelki, top model, top model 3, top model 3 casting, top model nowe odcinki, tvn player

ANJA RUBIK ponownie w polskim TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ? Kiedy nowe odcinki TOP MODEL?

Wielki powrót supergwiazdy mody? Anja Rubik ma wystąpić jako gość specjalny w finale Top Model 3.

fot: WBF

Castingi do trzeciej edycji Top Model. Zostań Modelką zakończone! W jury programu pojawią się Marcin TyszkaDawid Woliński i nowa w tym gronie Katarzyna Sokołowska. Opiekunami uczestniczek będą Weronika LewickaMichał Piróg. Prowadzącą pozostanie Joanna Krupa.

Jak informują producenci, w kolejnym finale Top Model ponownie zagości supergwiazda modelingu Anja Rubik. Gwiazda po zakończeniu drugiej edycji programu zapowiadała, że kończy przygodę z show. Dlaczego zmieniła zdanie? Jak donosi Fakt, za dwa dni pracy na planie Anja ma otrzymać 250 000 złotych. Taka sumka mogła pomóc jej w zmianie zdania. ;)

Początkowo trzecia edycja Top Model miała pojawić się w jesiennej ramówce TVN w 2012 roku. Jednak w połowie produkcji wycofał się jeden z głównych sponsorów programu, co storpedowało dalsze nagrania. Powodem rezygnacji miał być fatalny wizerunek jurorów programu - Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki, którzy pojawili się wcześniej w mocno krytykowanym własnym programie Woli i Tysio.

Zobacz: Castingi do Top Model ZDJĘCIA >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 06.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!