szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anja Rubik rozstała się z agencją Next. Ma teraz tę samą agentkę co Kate Moss

Anaj Rubik rozstała się z agencją Next, z którą związana była od początku kariery. Topmodelka trafiła teraz pod skrzydła prestiżowej agencji IMG, która ma w swoich szeregach największe ikony mody.

Tagi: agencja img, agencja next, anja rubik

Anja Rubik ma tę samą agentkę co Kate Moss. Nie chce już współpracować z Polakami?

Anja Rubik ma nową agentkę, tę samą co Kate Moss

fot: BULLS

Anja Rubik zdecydowała się rozstać po z agencją modelek NEXT, która reprezentowała ją od samego początku kariery. Teraz będzie należała do tej samej agentki co Kate Moss, Gisele Bundchen i wiele innych znanych twarzy modelingu.

Jak wyznała w materiale "Dzień Dobry TVN", pożegnała się z rodzimą agencją w zgodzie i przyjaznej atmosferze. - Potrzebowałam kogoś, kto nie będzie się mnie bać - wyznała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. Dodała także, że zrobiła to z własnej woli, ponieważ potrzebowała kogoś, kto postawi przed nią większe wyzwania.

Anja Rubik będzie teraz pod opieką jednej z najbardziej prestiżowych agencji modelek w branży - IMG. Gwiazda nie ukrywa zadowolenia, że teraz będzie mogła pracować z agentką, która reprezentuje nazwiska największego formatu. Przy okazji zdradziła, że agencja, do której trafiła, nie jest jedyną jaka o nią zabiegała.

x-news/Dzień Dobry TVN

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również