szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anja Rubik prawie nago: okłdka magayznu VIVA! Moda

Anja Rubik topless na okładce magazynu VIVA! Moda

Anja Rubik topless, ubrana jedynie w luźne jeansy, patrzy intrygująco w obiektyw poprzez swoje potargane włosy. Oto okładka VIVA! Moda - specjalne wydanie magazynu na sezon wiosna 2013 trafi do sklepów już 7 marca 2013!

Tagi: anja rubik, anja rubik nago, anja rubik topless, anja rubik wymiary, anja rubik zdjęcia

Anja Rubik nago na okładce magazynu Viva Moda

Anja Rubik na okładce magazynu Viva Moda

fot: Materiały Prasowe

Anja Rubik pozująca prawie nago? Żaden problem! Pojawiająca się na najnowszej okładce Viva! Moda top modelka uważa, że ciało jest narzędziem jej pracy, więc dopóki nie przekracza to granic dobrego smaku i służy celom zawodowym, pozostanie profesjonalistką w swojej branży.

Gdy jej prywatne konto zostało usunięte z portalu Instagram, ponieważ zbyt często zamieszczała na nim swoje zdjęcia topless, Anja Rubik skomentowała całą sytuację następująco: Co za absurdalny świat. Te fotografie nie były wulgarne, przedstawiały piękno. Nie bójmy się sutków!

Anja Rubik topless to nie pierwsza okładka supermodelki dla magazynu VIVA! Moda. Pojawiła się na niej już w numerze na sezon zima 2009 (za obiektywem stanął wówczas Marcin Tyszka) oraz zima 2010 (wówczas softografował ją Victor Demarchelier). Autorami fotografii z okładki oraz sesji zdjęciowej wewnątrz czasopsima są Claudia Knoepfel i Stefan Indlekofer.

Posłuchaj co mówi Anja Rubik o nagości! >>

Zobacz ostatni projekt Anji Rubik! >>

Autor: Materiały Prasowe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 06.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również