szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

ANJA RUBIK topless na okładce Vogue Russia. Kontrowersyjna pierś modelki!

Anja Rubik pojawiła się na okładce Vogue Russia w niezwykle seksownym wydaniu! Polska top modelka zdecydowała się na odważną sesję w której występuje topless. Zobaczcie i oceńcie najnowsze zdjęcia Anji Rubik!

Tagi: anja rubik, ANJA RUBIK okładki, ANJA RUBIK piersi, vogue russia

ANJA RUBIK topless na okładce Vogue Russia. Seksowna?

fot: mat. prasowe

Anja Rubik została gwiazdą marcowego wydania magazynu Vogue Russia. Topmodelka pojawiła się w złotym kombinezonie projektu Fridy Giannini dla domu mody Gucci. W sesji zobaczymy modelkę w złotych i srebrnych kreacjach, w większości z nich zobaczymy jednak Anję topless. I jak się okazuje ten fakt wzbudził najwięcej kontrowersji.

Jak się okazuje naga pierś modelki na okładce nie przypadła do gustu wielu czytelnikom pisma, którzy sprzeciwiają się zdjęciom topless na okładkach magazynów. Co prawda zdjęcie wykonane przez Patricka Demarchelier prezentuje nagość niezwykle estetycznie z zachowaniem artyzmu, a Victoria Davydova, redaktor naczelna Vogue Russia, ma dużą swobodę jeśli chodzi o publikację, nie zmienia to faktu, że wielu czytelników ta okładka razi, a co za tym idzie zniechęca do zakupu.

Zobacz też najnowsze informacje na temat Anji Rubik >>>

Nie jest to pierwsza okładka na której zobaczymy modelkę z odsłoniętymi piersiami i z pewnością nie ostatnia. Czy Was widok biustu modelki też razi czy wręcz przeciwnie?

 

 

 

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 18.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również