szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim jest Anna Dello Russo?

ANNA DELLO RUSSO. Kim jest fashionistka?

Anna Dello Russo znacząca postać w świecie mody, o której wciąż niewiele wiadomo. Kim jest Anna Dello Russo? Co robi Anna Dello Russo? Ile lat ma Anna Dello Russo?

Tagi: anna dello russo, anna dello russo kim jest, anna dello russo kto to, anna dello russo vogue

ANNA DELLO RUSSO. Kim jest faszionistka?

Znacząca postać w świecie mody. Anna Dello Russo jest jedną z niewielu osób w świecie fashion o której wciąż niewiele wiadomo. Nawet data jej urodzin owiana jest tajemnicą. Do oficjalnej informacji podaje datę 16 kwietnia 1962. Jak jest naprawdę? Tego nie wie nikt.

Urodziła się w miejscowości Bali, w południowych Włoszech. Obecnie mieszka w światowej stolicy mody, Mediolanie. Anna Dello Russo sama określa siebie mianem namiętnej fashionistki. Przez innych określana maniakiem modowym. Przez 18 lat pracowała w Conde Nast Italia, gdzie była szefem działu fashion w Vogue Italia, aby następnie w latach 2000-2006 zostać redaktor naczelną L'uomo Vogue. Obecnie Russo jest konsultantem kreatywnym dla Vogue Japan.

Anna Dello Russo słynie z wymyślnych stylizacji, obok których nie można przejść obojętnie. Często wkłada na siebie kreacje prosto z wybiegu, co argumentuje: - Stroje z wybiegów są perfekcyjne, po co je zmieniać?. Nie ma rzeczy, której fashionistka by na siebie nie założyła. Z daleka może się wydawać, że jej stylizacja jest chaotyczna, pozbawiona jakiegokolwiek smaku. Dopiero po zwróceniu uwagi na detale, można zauważyć z jaką precyzją dopasowane są do siebie poszczególne elementy stroju.

Mimo swojego wieku (51 lat), ADR może sobie pozwolić na kreację odsłaniające jej nogi czy brzuch. Codzienne ćwiczenia na siłowni sprawiają, że stylistka ma lepsze ciało niż niejedna nastolatka!

Poświata tajemniczości sprawia, że o samej Dello Russo krążą legendy. Podobno posiada osobny apartament na swoje ubrania, których ma tysiące. Może się także poszczycić kolekcją ponad 4 tysięcy par szpilek. Czy to wszystko jest prawdą? Tego nie wiadomo. Anna Dello Russo nie zdradza zbyt wielu tajemnic ze swojego życia.

W 2012 roku zaprojektowała kolekcję akcesoriów dla szwedzkiej marki H&M.

Włoska wyrocznia mody jest bardzo aktywna na wszelkiego rodzaju mediach społecznościowych. Chętnie zamieszcza zdjęcia na swoim Instagramie czy blogu! Polskie blogerki modowe mogą się od niej wiele nauczyć!

poprzedni
nastepny
anna dello russo/Bulls_000ax9h8
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Publikacja: 08.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
51-letnia Anna Dello Russo szaleje w basenie i życzy wszystkim wesołych wakacji! [video]
51-letnia Anna Dello Russo szaleje w ...

Anna Dello Russo znowu sprawiła, że w świecie mody zawrzało! 51-letnia redaktorka japońskiej edycji magazynu Vogue opublikowala na swojej stronie filmik, w którym szaleje w basenie w niebieskiej peruce i skąpym, różowym ...

ZUO CORP dla ANNY DELLO RUSSO. Bartek Michalec zaprojektował dla słynnej dziennikarki!
ZUO CORP dla ANNY DELLO RUSSO. ...

Anna Dello Russo założy ubrania Zuo Corp! Bartek Michalec z grupy projektowej Zuo Corp zaprojektował ubrania specjalnie dla dyrektor kreatywnej japońskiego Vogue'a, dziennikarki i modelki, Anny Dello Russo. Czy Anna pokaże ...