szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Koryto pokazała się po operacji

ANNA KORYTO nie ma blizny! Uczestniczka TOP MODEL zmienia wizerunek

Anna Koryto jest jeszcze piękniejsza. Finalistka Top Model 2013 przeszła operację twarzy. Lekarze usunęli jej słynną już bliznę. Za zabieg odpowiadał sam... doktor Szczyt!

Tagi: ania top model, ania z top model, anna koryto, anna top model, doktor szczyt, dziewczyna z blizną top model, final top model, kiedy finał top model 2013, top model, top model dziewczyna z blizną, top model final 2013, top model. zostan modelka

Anna Koryto

Anna Koryto

fot: facebook.com/aniakoryto.fan?fref=ts

Anna Koryto poruszyła swoją historią na castingu jury programu Top Model. Jednak internauci od razu przypięli modelce łątkę dziewczyny z blizną, a w programie co chwilę pojawiały się komentarze o charakterystycznej szramie. Znamię usunął dopiero znany chirurg plastyczny wielu gwiazd dr Szczyt. Dzięki niemu, na twarzy uczestniczki Top Model nie ma już ślady po charakterystycznej bliźnie.

Za zabieg zapłacił producent show i firma jubilerska. Efektami Anna Koryto pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku. Na kolejne zdjęcia musimy poczekać zapewne do finału Top Model 2013. Ania Koryto pojawi się w nim obok Zuzy i Klaudii. Która z nich otrzyma tytuł najlepszej modelki? Odpowiedź już 22 maja o 21:30 w TVN.

Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/aniakoryto.fan?fref=ts

Publikacja: 16.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!