szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Mucha skrytykowana przez Wiesława Kota

ANNA MUCHA: Jest za stara i nie ma talentu! Znany krytyk ostro o karierze polskiej celebrytki

Anna Mucha w ogniu krytyki ze strony Wiesława Kota, wieloletniego krytyka filmowego oraz byłego wiceszefa tygodnika Wprost. Kot zaatakował Muchę w artykule zamieszonym w magazynie Grazia, zarzucając jej brak talentu i... zbyt dużą popularność!

Tagi: anna mucha, anna mucha bez talentu, Anna Mucha grazia, anna mucha m jak miłość, grazia, grazia anna mucha, krytyka Muchy, mucha skrytykowana przez Kota, mucha za stara, wiesław kot krytykuje Muchę

ANNA MUCHA: Jest za stara i nie ma talentu! Znany krytyk ostro o karierze polskiej celebrytki

Anna Mucha zamierza nagrać płytę, czy zrezygnuje z aktorstwa?

fot: WBF

Przyzwyczajona do krytyki Anna Mucha, będzie musiała przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Tym razem w ostrych słowach o aktorce i celebrytce wypowiedział się krytyk filmowy i wykładowca uniwersytecki, Wiesław Kot.

To żadna aktorka. Nigdy nie była, nie jest i nie rokuje, że nagle stanie się aktorką. Myślę, że niczego znaczącego już więcej nie zagra. W filmach jej nie chcą, bo jest za stara i nie ma talentu, a w serialach, bo twarz się opatrzyła - uważa Kot i jednocześnie dodaje: Mówię to wyraźnie i świadomie pod własnym nazwiskiem. Inni wypowiadający się w artykule już tyle odwagi nie mieli. Wprawdzie krytykują Muchę, ale czynią to anonimowo.

Warto przypomnieć, że aktorka zawsze wzbudzała niemałe emocje i jednocześnie sama dolewała oliwy do ognia, swoimi wypowiedziami, choćby na temat polskiego filmu czy macierzyństwa. Ostatnio Mucha nie ma zbyt dobrej passy. Oprócz występów M jak Miłość, gra również w sztuce Single i Remiksy, ale próżno szukać jakiegokolwiek występu w polskim kinie. Może dlatego serialowa Madzia, postanowiła odrobinę zmienić branżę i skupić się na nagraniu solowej płyty. Czy śpiewająca Mucha przekona publiczność i krytykę?

Czytaj także:

ANNA MUCHA nagra płytę? Posłuchajcie, jak śpiewa!

Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 29.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Mucha znów szokuje! [WIDEO]
Anna Mucha znów szokuje! [WIDEO]

Anna Mucha zawsze słynęła z kontrowersyjnych wypowiedzi. Mogło się wydawać, że macierzyństwo ją odmieni, ale stało się zupełnie inaczej! Anna Mucha znów szokuje!

Anna Mucha PRZYTYŁA? Chyba lekko się zaokragliła...
Anna Mucha PRZYTYŁA? Chyba lekko się ...

Anna Mucha po drugiej ciąży schudła bardzo szybko, a jej figura wróciła do idealnych kształtów. Czyżby aktorkę dopadł jednak efekt jo-jo? Wydaje nam się, że ostatnio, Anna Mucha nieco się zaokrągliła...

Anna Mucha w kolorowej sukience i z żółtą torebką. Wiemy, gdzie je kupić!
Anna Mucha w kolorowej sukience i ...

Stylizacja Anny Muchy z żółta torebką i wzorzystą sukienką z pokazu La Millou i Abbey House of Kids. Podpowiadamy, gdzie kupić kolorową sukienkę Anny Muchy oraz rewelacyjna żółtą torebkę. Sprawdźcie koniecznie!