szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Książka Ilony Felicjańskiej Wszystkie odcienie czerni

ANNA MUCHA lubi KSIĄŻKĘ ILONY FELICJAŃSKIEJ. Pierwsza dobra recenzja?

Książka Ilony Felicjańskiej Wszystkie odcienie czerni zebrała dobrą recenzję na blogu Anny Muchy. Gwiazda M jak Miłość napisała, że spodobał jej się thriller erotyczny Ilony Felicjańskiej i jest pod ogromnym wrażeniem jej pisarskiego talentu.

Tagi: anna mucha, ANNA MUCHA BLOG, ilona felicjańska, ilona felicjańska alkoholizm, ilona felicjańska książa o seksie, ilona felicjańska książka, ilona felicjańska wszystkie odcienie czerni, książka felicjańskiej, wszystkie odcienie czerni ilona felicjańska

KSIĄŻKA ILONY FELICJAŃSKIEJ

Książka Ilony Felicjańskiej Wszystkie odcienie czerni zebrała dobrą recenzje na blogu Anny Muchy. Czy taka promocja sprawi, że jej thriller erotyczny rozejdzie się jak świeże bułeczki?

fot: Ilona Felicjańska (oficjalne konto na Facebooku)

Książka Ilony Felicjańskiej Wszystkie odcienie czerni jeszcze przed premierą wywołała spore zamieszanie. Modelka, która publicznie przyznała się do nałogu alkoholowego, napisała bardzo odważny thriller erotyczny. Jak na razie jej książka nie doczekała się zbyt wielu pochlebnych recenzji a tabloidy i dziennikarze nie zostawili na niej suchej nitki. Jako pierwsza po stronie Ilony Felicjańskiej stanęła Dorota Wellman, która apelowała, by nie skreślać celebrytki i przeczytać jej książkę. Wczoraj pochlebną opinię na temat książki Felicjańskiej wyraziła na swoim blogu Anna Mucha. Gwiazda M jak Miłość przyznała, że zwykle nie czyta książek napisanych przez celebrytów, ale dla dla książki Ilony Felińskiej zrobiła wyjątek i jak się okazuje, wcale nie żałuje podjętej decyzji. Mucha napisała, że jest pod ogromnym wrażeniem jej talentu pisarskiego

Na blogu Anny Muchy czytamy:

Ilona napisała naprawdę niezłą książkę... Ciężko mi znieść kolejne rewelacje nt. IF, niektóre mnie nawet brzydzą..., ale z drugiej strony trzeba przyznać, że ta książka to świetne posunięcie, szansa na publiczne katharsis, a tabloidowe "pieprzenie" Ilony ma obopólne korzyści.

(...) z pełną odpowiedzialnością mogę Wam polecić "Wszystkie odcienie czerni" (...) Może będzie to dla Was książka o wyuzdanym seksie, może o zdradzie, o miłości, może przykład na to, jak można się podnieść, może dowód na to, że "życie się nie kończy" może czysta rozrywka, udany prezent, może szansa na wypieki na twarzy, a może kupując tę książkę za niecałe trzydzieści złotych pomyślicie o Ilonie i o tym, że można komuś pomóc w bardzo bezpośredni sposób. Ja w każdym razie, po przeczytaniu "Wszystkich odcieni czerni" myślę o tym wszystkim i cieszę się, że mój czas nie tylko nie został zmarnowany, ale i dobrze się bawiłam czytając.

Czy po takiej recenzji skusicie się na przeczytanie książki Ilony Felicjańskiej?

Autor: JW

Zdjęcia: Ilona Felicjańska (oficjalne konto na Facebooku)

Publikacja: 20.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również