szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zdjęcia Anny Much z najnowszej kampanii Reeboka na 2013 rok!

ANNA MUCHA twarzą nowej kampanii Reebok na 2013!

Nowa kolekcja ubrań Reebok już w sprzedaży. Jednak Reebok Dance i Reebok Yoga to nie tylko dwie linie sportowej odzieży. To także kolejny rok współpracy marki Reebok z ambasadorką Anną Muchą. Zobacz zdjęcia z najnowszej kampanii kolekcji Reeboka na 2013 rok z Anną Muchą.

Tagi: anna mucha, anna mucha buty reebok, anna mucha kolekcja reebok 2013, anna mucha reebok, anna mucha w kampanii reebok, buty reebok, moda 2013, reebok, reebok anna mucha, reebok joga, reebok kolekcja 2013, reebok mucha

ANNA MUCHA twarzą nowej kampanii Reebok na 2013!

ANNA MUCHA w kampanii Reebok Dance i Reebok Yoga!

fot: Materiały Prasowe

Anna Mucha po raz kolejny podjęła współpracę z marką Reebok. Tym razem aktorka wzięła udział w kampanii dwóch najnowszych kolekcji marki: Reebok Dance i Reebok Yoga. Jak się okazało podczas zdjęć do sesji, zarówno joga, jak i taniec zajmują szczególnie miejsce w życiu Anny. Aktorka chce zarazić swoją pasją także inne kobiety. Wspólnie z marką Reebok chce pokazać inne oblicze sportu, który może być najlepszym przyjacielem kobiety:

Ciągle szukam nowych wyzwań i stawiam sobie nowe cele. Dlatego bardzo cieszę się, że również w tym roku team Reeboka pomoże mi dbać o moją dobrą kondycję. Dzięki tej współpracy mam szansę spróbować swoich sił w energicznych i ciekawych formach fitness. Mam też nadzieję, że zainspiruję kobiety do tego, aby razem ze mną zaangażowały się w aktywność fizyczną i odnalazły w sobie pasję na co dzień.

Zobacz także: REEBOK: nowa kolekcja ubrań do jogi. Trenerka gwiazd, Tara Stiles projektuje dla Reeboka! >>

Misją marki Reebok jet z kolei zmiana sposobu postrzegania fitnessu. Obydwie kolekcje są przygotowane specjalnie z myślą o kobietach, które uprawiają taniec i jogę. W ubraniach i obuwiu marki powinny czuć się komfortowo, nie martwiąc się o takie kwestie, jak wygoda czy styl. Reebok Dance to przede wszystkim kolorowe i bardzo odważne ubrania i specjalistyczne obuwie, dzięki któremu każda kobieta poczuje się jak profesjonalna tancerka. Reebok Yoga z kolei to stylowa, bardzo kobieca i wygodna odzież, która pozwala czuć się komfortowo, nawet w najbardziej nietypowej pozycji.

Anna Mucha w najnowszej kampanii Reebok na 2013

Anna Mucha w najnowszej kampanii Reebok na 2013

Anna Mucha w najnowszej kampanii Reebok na 2013

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 25.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również