szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Anna Przybylska będzie dalej aktorką?

ANNA PRZYBYLSKA CHORA: co z karierą aktorki?

Anna Przybylska wraca do siebie po chorobie! Aktorka miała poważne operacje i teraz powoli staje na nogi. Co jednak z jej karierą? O przyszłość artystki martwią się jej fani. Czy zobaczymy jeszcze Anię na scenie i dużym ekranie?

Tagi: anna przybylska, anna przybylska chora, choroba przybylskiej, co z karierą przybylskiej, czy przybylska wróci na scenę, na co choruje przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

fot: Paweł Kozioł

Anna Przybylska walczy z chorobą! Kilka ostatnich tygodni było dla niej wyjątkowo trudnym czasem. Gwiazda co chwile musiała jeździć do lekarza. Ma na koncie kilka dłuższych pobytów w szpitalu i poważne zabiegi. Choroba skomplikowała jej życie prywatne i zawodowe. Aktorka musiała zrezygnować z wielu planów, a jej fani zadają sobie mnóstwo pytań. Zastanawiają się czy ich gwiazda pojawi się w zapowiadanym nowym filmie. Czy uda się dotrzymać warunków kontraktu z firmą Garnier?

Zobacz też: Anna Przybylska w reklamie Garnier: video z aktorką w nowym kolorze włosów! >>

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA CHORA: oddała dzieci pod opiekę babci >>

Magazyn Party ustalił jednak, że gwiazda czuje się coraz lepiej. Nie chce rezygnować z kolejnych propozycji reklamowych. Co więcej jest tak ambitna, że chce wywiązać się z podjętych już zobowiązań: Stan zdrowia Ani to jej prywatna i bardzo delikatna sprawa, o której nie chcę opowiadać. Nie ma jednak powodów, aby Ania rezygnowała z pracy - komentuje Party Małgorzata Rudowska, menedżerka Przybylskiej. Oby zatem Ania jak najszybciej wróciła do zdrowia i na srebrny ekran. Trzymamy kciuki!

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest z nią jej mąż - Jarosław Bieniuk >>

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Na co choruje Anna Przybylska? >>


Autor: ko

Zdjęcia: Paweł Kozioł

Publikacja: 19.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...