szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Anna Przybylska wraca do siebie po operacji trzustki

ANNA PRZYBYLSKA chora! Dzieci tęsknią za mamą

Anna Przybylska leży w szpitalu! Dochodzi do siebie po operacji trzustki. W jakim jest stanie? Na szczęście coraz lepszym! Tęsknią jednak za nią jej dzieci, które odwiedzają mamę w szpitalu.

Tagi: ania przybylska chora, ania przybylska operacja, ania przybylska w szpitalu, anna przybylska, anna przybylska chora, anna przybylska operacja, anna przybylska w szpitali, W jakim stanie jest Przybylska

ANNA PRZYBYLSKA chora! Dzieci tęsknią za mamą

Centrum Medycyny Inwazyjnej - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. To tam po operacji leży Anna Przybylska

fot: Super Express

Anna Przybylska jest w szpitalu. Trafiła tam na operację trzustki. Lekarze wycięli jej guza. Nie czuje się jednak samotna - wspiera ją jej ukochany Jarek Bieniuk. Regularnie odwiedza Anię w szpitalu i zajmuje się trójką ich dzieci. A te bardzo tęsknią za mamą i rysują jej piękne laurki. Gwiazda leży na oddziale chirurgii ogólnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Nie zapomina o niej jej mąż, choć piłkarz szykuje się do ważnego meczu z Barceloną. To on ma na głowie cały dom i opiekę nad Jasiem, Szymonem i Oliwią.

Zobacz też: JAROSŁAW BIENIUK - kim jest mąż Przybylskiej? >>

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA straciła pracę. Nie będzie już reklamować kosmetyków ASTOR >>

Dzieciakom bardzo brakuje mamy, bo do tej pory to głównie ona się nimi zajmowała. Nie mogą niestety odwiedzić mamy na oddziale, dlatego za pośrednictwem taty przekazały jej wzruszające laurki. Dzieci narysowały na niej drzewo. Niedługo rodzina będzie mogła zobaczyć się w komplecie, bo Przybylska ma być wkrótce przeniesiona z chirurgii na inny oddział. Być może już za tydzień wróci do domu.

Zobacz też: Anna Przybylska w kampanii GARNIER! Będzie reklamowała farby do włosów Garnier Color Naturals >>

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest przy niej jej partner Jarosław Bieniuk >>

Autor: ko

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 31.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...