szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
W jakim stanie jest Anna Przybylska? Wyszła ze szpitala!

ANNA PRZYBYLSKA CHORA! Gwiazda wyszła ze szpitala!

Anna Przybylska jest chora, ale powoli wraca do siebie. Wyszła ze szpitala i wróciła do rodzinnego domu! Gwiazda czuje się czuj lepiej, choć nadal musi być pod obserwacją lekarzy. Sprawdź w jakim stanie jest Anna Przybylska po operacji.

Tagi: anna przybylska, anna przybylska chora, anna przybylska szpital, anna przybylska wyszła ze szpitala, na co choruje anna przybylska, stan anny przybylskiej, w jakim stanie jest anna przybylska

ANNA PRZYBYLSKA w nowej kampanii limango.pl

Anna Przybylska wystąpiła w kolejnej sesji zdjęciowej dla limango.pl

fot: Marcin Kempski - I Like Photo

Anna Przybylska wyszła ze szpitala! W domu aktorki wielka radość. Gwiazda miała operację. Lekarze usunęli jej guza trzustki. Medycy z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku operowali ją jednak dwa razy, bo jej stan się pogorszył.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA CHORA: miała kolejną operację! >>

Zobacz też:  ANNA PRZYBYLSKA W SZPITALU. Gwiazda znów trafiła na szpitalny oddział >>

Kiedy Anna Przybylska trafiła do szpitala po raz drugi, przeszła sporo badań. Są już ich wyniki na szczęście okazało się, że gwiazda jest na dobrej drodze do wyzdrowienia. Co więcej, lekarze zdecydowali, że aktorka jest w na tyle dobrym stanie, że może być wypisana do domu. A tam czekała na nią trójka stęsknionych dzieci i mąż Jarosław Bieniuk.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest przy niej jej partner Jarosław Bieniuk >>

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Dzieci tęsknią za mamą >>

Autor: ko

Zdjęcia: Marcin Kempski - I Like Photo

Publikacja: 07.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...