szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przechodzą teraz trudne chwile

ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest przy niej jej partner Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk razem w ciężkich chwilach! Piłkarz wspiera aktorkę jak tylko może, choć sporo czasu zabierają mu mecze i treningi. Choć miłość pary jest wystawiona na ciężką próbę, to ta dwójka jest doskonałym dowodem na to jak zgodne i kochające mogą być związki dwojga ludzi!

Tagi: anna przybylska, anna przybylska chora, anna przybylska i jarosław bieniuk, anna przybylska w szpitalu, Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, na co jest chora anna przybylska

ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest przy niej jej partner Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przechodzą teraz trudne chwile

fot: WBF

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk razem mimo przeciwności losu! aktorka leży w szpitalu po operacji trzustki, a piłkarz zadedykował ukochanej strzelonego gola. Chodzi o bramkę z 30 lipca 2013 w wykonaniu Bieniuka na stadionie w Gdańsku na meczu Lechii Gdańsk z FC Barceloną. Mecz skończył się remisem 2:2, a gol strzelony przez Jarosława Bieniuka w 15 minucie gry był jednym z ważniejszych momentów.

Zobacz też: JAROSŁAW BIENIUK - kim jest mąż Przybylskiej? >>

Piłkarz pewnie nie cieszył się z gola tak bardzo jak powinien, bo myślał zapewne o swojej ukochanej Annie Przybylskiej. Serwisowi Trojmiasto.sport.pl Bieniuk powiedział, że bramkę dedykuje swojej partnerce: - To dla mnie wielka rzecz strzelić bramkę w meczu z taką drużyną jak Barcelona. Ćwiczyliśmy stałe fragmenty gry, wiedzieliśmy, że to nie jest wysoka drużyna. Uczucie wspaniałe, ale nie celebrowałem tej bramki do końca. Moja partnerka jest w szpitalu, to jej dedykuję bramkę.

Ciągłe treningi i wyjazdy nie przeszkadzają Jarkowi, żeby jak najczęściej odwiedzać Anię szpitalu. Niedawno zaniósł jej laurkę od dzieci, które bardzo tęsknią za swoją mamą.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Dzieci tęsknią za mamą >>

Autor: ko

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 31.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...