szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jarosław Bieniuk opiekuje się Anną Przybylską

ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest z nią jej mąż - Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska poważnie chora! Miała operacje trzustki. Teraz walczy o powrót do zdrowia. Jej partner, piłkarz Jarosław Bieniuk wierzy, że jego ukochana szybko wróci do formy! Sportowiec trenuje i gra mecze, a każdą wolną chwilę spędza w szpitalu u boku Ani.

Tagi: anna przybylska, anna przybylska chora, anna przybylska w szpitalu, anna przybylska wyszła ze szpitala, na co choruje anna przybylska, na co jest chora przybylska, stan anny przybylskiej, w jakim stanie jest anna przybylska

ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest z nią jej mąż - Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska

fot: Super Express

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk razem w trudnych chwilach! Choroba aktorki nie wywróciła życia rodziny do góry nogami. Dziećmi zajmuje się ich babcia - Krystyna. Jarek, choć mógłby wziąć urlop, nie planuje tego: Jarosław Bieniuk w tej chwili normalnie gra i trenuje z zespołem. W poniedziałek występował w meczu ligowym - mówi Super Expressowi Michał Lewandowski, rzecznik Lechii Gdańsk: Jeśli chodzi o kwestie zwolnień (z wyjątkiem urlopów wypoczynkowych, które mają miejsce w przerwach między rundami rozgrywek) jest to zawsze sprawa indywidualna. W nagłych sprawach prywatnych zawodnicy zawsze mogą zgłosić takie kwestie trenerowi i zarządowi, i wtedy są podejmowane odpowiednie decyzje - tłumaczy rzecznik klubu.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Dzieci tęsknią za mamą >>

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Na co choruje Anna Przybylska? >>

Być to może to sygnał, że Anna czuje się coraz lepiej i piłkarz ma nadzieję, że nie musi rezygnować z treningów? Wierzymy, że tak właśnie jest. Anna Przybylska leży w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Lekarze usunęli jej tam guza trzustki. Już raz wyszła ze szpitala po zabiegu, ale trafiła ponownie na oddział, bo gorzej się poczuła. Miała kolejne badania i czeka na ich wyniki badań. Trzymamy kciuki!

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA CHORA! Gwiazda wyszła ze szpitala! >>

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA CHORA: miała kolejną operację! >>


Autor: ko

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 08.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...