szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolejna operacja Anny Przybylskiej. Na co choruje aktorka?

ANNA PRZYBYLSKA CHORA: miała kolejną operację!

Anna Przybylska nadal w szpitalu! Aktorka przeszła kolejną operację. Wszystko wygląda na to, że pojawiły się komplikacje pooperacyjne. W jakim stanie jest Anna Przybylska? Kiedy będzie wypisana do domu?

Tagi: ania przybylska chora, ania przybylska operacja, ania przybylska w szpitalu, anna przybylska, anna przybylska chora, anna przybylska operacja, anna przybylska w szpitali, W jakim stanie jest Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

fot: Paweł Kozioł

Anna Przybylska nadal leży w szpitalu! Aktorka musiała wrócić na salę, bo z jej zdrowiem nie jest najlepiej. Gwiazda przebywa w gdańskim szpitalu, gdzie miała operację wycięcia guza trzustki. Ania znów jednak trafiła na stół operacyjny.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Na co choruje Anna Przybylska? >>

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA W SZPITALU. Gwiazda znów trafiła na szpitalny oddział >>

Prawdopodobnie przez komplikacje po zabiegu. A w przypadku wycięcia guza trzustki, takie ryzyko jest bardzo duże. Fakt ustalił, że powikłania pooperacyjne to najbardziej realny powód powrotu aktorki do szpitala: Pani Ania przyjechała na drugą operację. Wróciła do szpitala w zasadzie tuż po tym, jak wypisano ją za pierwszym razem do domu – powiedział anonimowy informator gazety.

Anna Przybylska w trudnych chwilach nie jest jednak sama. Cały czas może liczyć pomoc partnera Jarosława Bieniuka.

Zobacz też: JAROSŁAW BIENIUK - kim jest mąż Przybylskiej? Zdjęcia! >>

Są też przy niej jej dzieci oraz cała najbliższa rodzina. Pamiętają o niej także jej dani, którzy przesyłają moc życzeń zdrowia. Wszyscy mamy nadzieję, że druga operacja będzie już ostatnią i aktorka będzie wracała do pełni sił!

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Dzieci tęsknią za mamą >>

Autor: ko

Zdjęcia: Paweł Kozioł

Publikacja: 06.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...