szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Na co jest chora Ania Przybylska?

ANNA PRZYBYLSKA chora! Na co choruje Anna Przybylska?

Anna Przybylska walczy z chorobą! Aktorka wylądowała w szpitalu, gdzie przeszła drobny zabieg. To może nie być jednak koniec jej przygody z lekarzami, bo gwiazda może mieć nowotwór. Sprawdzą to eksperci, bo w rodzinie Przybylskiej rak nie jest niestety rzadkością.

Tagi: ania przybylska, anna przybylska, anna przybylska chora, anna przybylska operacja, na co choruje anna przybylska, operacja anny przybylskiej

Premiera filmu SĘP: piękna Anna Przybylska, przystojni Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński

Ania Przybylska to prawdopodobnie najpiękniejsza polska aktorka, zatem ośmielamy się stwierdzić, że wyglądałaby dobrze nawet w najgorszej stylizacji. Jednak rzadko pokazująca się na salonach gwiazda, nigdy nie zawodzi modowo. W sukni ze stalowoszarego jedwabiu z atelier Agnieszki Maciejak wyglądała zachwycająco!

fot: WBF

Anna Przybylska w szpitalu! Aktorka trafiła Centrum Medycyny Inwazyjnej w Gdańsku. Aktorka miała operację - lekarze usunęli jej guza trzustki. Wszystko potoczyło się bez komplikacji i aktorka leży już na oddziale intensywnej opieki pooperacyjnej. To jednak może nie być koniec leczenia, bo po takich zabiegach zlecane jest często badanie histopatologiczne, które ma sprawdzić wycięta tkanka nie jest zaatakowana przez nowotwór.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest przy niej jej partner Jarosław Bieniuk >>

W jednym z wywiadów aktorka przyznała: Wszyscy w mojej rodzinie umierali na nowotwory. Ja się badam, ponieważ jestem obciążona genetycznie zarówno ze strony ojca, jak i matki. Badam się również dlatego, że jestem matką trójki dzieci i chciałabym się ustrzec przed chorobą. Wiadomo, że schorzenia wcześnie wykryte można leczyć. Dzięki profilaktyce możemy przedłużyć swoje życie.

Zobacz też: JAROSŁAW BIENIUK - kim jest mąż Przybylskiej? >>

Super Express zdobył opinię prof. Jana Lubińskiego o stanie gwiazdy: Guz trzustki może być nowotworem, wtedy rokowania są niedobre, ponieważ często występują przerzuty. Jednak może też być guzem zapalnym, który daje silne objawy bólowe, ale nie zagraża życiu.

Miejmy nadzieję, że Ania Przybylska szybko wróci do zdrowia.

Autor: ko

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 30.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...