szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Babcia opiekuje się dziećmi Anny Przybylskiej

ANNA PRZYBYLSKA CHORA: oddała dzieci pod opiekę babci

Anna Przybylska walczy o zdrowie! Miała operację trzustki i lekarze sprawdzają czy nie choruje na nowotwór. To poważny sprawdzian dla rodziny aktorki. Trójką jej dzieci opiekuje się teraz mama artystki - Krystyna.

Tagi: anna przybylska, anna przybylska chora, anna przybylska w szpitalu, anna przybylska wyszła ze szpitala, na co choruje anna przybylska, na co jest chora przybylska, stan anny przybylskiej, w jakim stanie jest anna przybylska

ANNA PRZYBYLSKA CHORA: oddała dzieci pod opiekę babci

Anna Przybylska

fot: Super Express

Anna Przybylska ma chorą trzustkę! Lekarze wycięli jej guza i sprawdzają czy był to rak! Co dalej z jej leczeniem? Aktorka czeka na decyzję medyków. Artystka nie czuje się dobrze po zabiegu i znów musiała wrócić do szpitala. Nie musi na szczęscie martwić się o swoje dzieci. Oliwia, Szymon i Jaś maja bardzo dobrą opiekę. Zajmują się nimi nie tylko partner Przybylskiej - piłkarz Jarosław Bieniuk, ale także jej mama - Krystyna.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Jest z nią jej mąż - Jarosław Bieniuk >>

Aktorka leży w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Przeszła szereg badań i lekarze czekają na ich wyniki. Wtedy zdecydują co dalej z aktorką. Na razie domem i dzieciakami opiekują się ukochany Jarek i babcia maluchów Krystyna. Bieniuk jest piłkarzem Lechii Gdańsk i nie ma czasu na całkowite poświęcenie się rodzinie - spędza czas na treningach i wyjazdowych meczach.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA chora! Na co choruje Anna Przybylska? >>

Jaś, Szymon i Oliwia lubią swoją babcię, bo kiedy Ania nie mieszkała w Trójmieście, to jej mama często przyjeżdżała do Warszawy i Łodzi opiekować się wnukami. Pomagała córce także po urodzeniu się Jasia - aktorka musiała wtedy poświęcić się karierze.

Autor: ko

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 08.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...