szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ANNA PRZYBYLSKA CHORA. Przybylska: Nie życzę sobie, aby tabloidy prowadziły moją terapię

ANNA PRZYBYLSKA CHORA. Przybylska zdementowała plotki na temat swojej choroby!

Anna Przybylska jest ciężko chora! Przybylska jest w trakcie chemii! Przeszła kolejną operację! Takie tytuły atakują nas z każdej strony. Jaka jest prawda? Anna Przybylska zdementowała wszystkie doniesienia na temat swojej choroby.

Tagi: anna przybylska, anna przybylska chora, CHOROBA ANNY PRZYBYLSKIEJ, grazia, na co choruje przybylska

ANNA PRZYBYLSKA chora! Czy Anna Przybylska ma raka?

Anna Przybylska

fot: Super Express

Ostatnio dochodzą nas niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Anny Przybylskiej. Według medialnych doniesień, aktorka przeszła poważną operację guza trzustki, a potem w wyniku powikłań znów trafiła na stół operacyjny. Media informowały także, że aktorka poddała się chemioterapii.

Zobacz też: ANNA PRZYBYLSKA W SZPITALU. Gwiazda znów trafiła na szpitalny oddział

Do tej pory Anna Przybylska nie komentowała tych doniesień. Teraz postanowiła to zrobić na łamach magazynu Grazia.

Opiekują się mną cudni lekarze, którym jestem bardzo wdzięczna. Nie jest prawdą to, że przeszłam kolejną operację, ani to, że jestem w trakcie chemii. Diagnozowanie mnie i plan dalszego leczenia pozostawmy moim wspaniałym lekarzom. Nie życzę sobie, żeby tabloidy prowadziły moją terapię - powiedziała Anna Przybylska.

Aktorka poprosiła także o uszanowanie jej prywatności i zapewniła, że sama zdecyduje kiedy i gdzie opowie o swojej chorobie.

Autor: Kinga

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 22.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...