szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Anna Przybylska nosiła perukę!

Anna Przybylska zachwycała pięknymi, długimi blond włosami. Okazuje się jednak, że była to peruka! Ciężka choroba, którą przeszła Anna Przybylska wyniszczyła jej włosy.

Tagi: anna przybylska, anna przybylska chora, ANNA PRZYBYLSKA ZMARŁA, przybylska ma perukę, włosy anny przybylskiej

ANNA PRZYBYLSKA u Tomasza Lisa powiedziała o walce z paparazzi!

fot: Anna Przybylska Facebook

Kilka miesięcy Anna Przybylska walczyła z ciężką chorobą, o której nie chciała mówić publicznie. Media donosiły, że gwiazda choruje na raka trzustki. Ona sama przyznała, że ma za sobą tak ciężkie chwile, że nawet pojednała się z Bogiem i przystąpiła do spowiedzi po raz pierwszy od 13 lat.

Przeczytaj więcej o Annie Przybylskiej!

Wydawało się, że z miesiąca na miesiąc Anna Przybylska czuła się coraz lepiej. Zaczęła brać udział w kampaniach reklamowych, w tym wystąpiła dla reklamy marki Garnier. Na jej potrzeby przefarbowała nawet włosy na blond. Tak przynajmniej się wydawało jeszcze kilka tygodni temu. Gazeta Fakt opublikowała bowiem zdjęcia Anny Przybylskiej w bardzo krótkich i ciemnych włosach. Tym samym wyszło na jaw, że długie blond włosy Anny Przybylskiej to... peruka.

Na szczęście optymizm i pogoda ducha nie opuszczają ukochanej piłkarza Jarosława Bieniuka (35 l.). Aktorka pod wpływem choroby zmieniła swoje priorytety i zamiast zabiegać o nowe role i udzielać się publicznie, poświęca teraz czas najbliższym. Nie inaczej było ostatnio, gdy Przybylska razem z ukochanym i synem wybrała się na przejażdżkę rowerową. Wśród najbliższych gwiazda czuje się na tyle swobodnie, że nie ukrywa swojej nowej fryzury. Nie musi – wygląda naprawdę dobrze - czytaliśmy wówczas w Fakcie.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 w otoczeniu najbliższych. Powodem śmierci był rak trzustki, z którym aktorka toczyła walkę.

Autor: Kinga

Zdjęcia: Anna Przybylska Facebook

Publikacja: 06.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, który ją uśmiercił
Anna Przybylska została przeproszona przez portal, ...

Anna Przybylska padła ofiarą szokującego braku rzetelności dziennikarskiej. Jeden z portali plotkarskich uśmiercił aktorkę. Gwiazda zażądała usunięcia informacji, przeprosin oraz zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych przeciwko serwisowi. Teraz portal przeprosił ...